Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert érzem magam kevesebbnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert érzem magam kevesebbnek? Miért nem tudom el hinni amit a parom mondd

Figyelt kérdés
Jelenlegi parom 6 évig volt együtt az exevel ebből 3 evet eltek együtt aztán szakitottak. Mi 7 hónapja vagyunk együtt együtt élünk es mondta, hogy meg akarja kérni a kezem es velem képzeli el az életet. Már van közös kutyánk is. En mégis miért erzem azt, hogy nem vagyok jobb, mint az exe? Hogy engem soha sem fog úgy szeretni? Vagy csak azert van velem, hogy elfelejtse azt a lányt? Köszi

2023. jan. 31. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap után ,ez igen!
2023. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor éreztem ilyet, mikor az exem folyton azt az exét dicsérgette, akivel 15 évig együtt voltak. Olyannal ne legyél együtt, aki az exeihez hasonlítgat meg őket dicsérgetni, mert mindig megfelelési kényszert fogsz érezni.
2023. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mivel semmi konkrétumot nem írtál, hogy mi alapján gondolod azt, hogy jobban szerette az exét, mint téged, ezért én úgy vélem, hogy neked vannak önértékelési gondjaid, amiatt érzed ezt.

Ha hét hónap után lánykérésről beszél, akkor tuti nagyon szeret:)

2023. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Soha nem hasonlított az exehez, azt mondta az a múlt és o azt mar végleg le zárta. Azért erzem ezt mert olyan sokaig voltak együtt, és a exe be jelolt fb illetve mas kozossegi oldalrol le tiltott, kozbe nem is ismer. Tényleg erzem, hogy mindent meg tesz értem minden problémát meg tudunk oldani veszekedes őrjönges nelkul...

Csak annyira felek, hogy nem tudom őt annyira boldoggá tenni

2023. jan. 31. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Neked nem volt előző kapcsolatod?
2023. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És miért akarod , hogy boldog legyen?

A boldogságnak a szenvedés az ára, kérdés , hogy megéri-e.

2023. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

22 vagyok, volt előtte 2 komoly kapcsolatom vagyis egy 2 es egy 3 eves de az gyerek szerelem volt.

Nem gondolom magam valami zakkantnak, mondjuk a jogi diploma megszerzése kicsit megviselt de azon kívül szerintem rendbe vagyok :))

2023. jan. 31. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Kerdező, ha egyfolytaban ezen görcsölsz akkor a végén mindent tönkre fogsz tenni. Miért nem lehet elfogadni amit mond (es ezek szerint tesz is), es csak boldognak lenni?


Az hogy mennyit volt vele nincs köze ahhoz hogy teged hogy szeret. Sőt ha neki 6 év alatt nem kérte meg a kezét, neked pedig 7 honap utan igen, akkor végképp nem értem mi a problémád. Egyértelműen jobban szeret.

2023. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Uh, azért a lánykérést 7 hónap után elég meredeknek gondolom, nem feltétlen egy jól átgondolt, alapos döntésnek a részéről, de mindenesetre szerintem rád nézve inkább hízelgő, hogy veled jól érzi magát. A legutolsó, amit érezned kellene, hogy téged nem szeret annyira. Vagy mi az, ami okot ad a kétkedésre? Jobban állsz anyagilag, nálad laktok, és le akar "foglalni", nehogy lecsúszon rólad? Ha nem, akkor ne agyalj ilyeneken, nyilván az esküvőig még nem kevés idő fog eltelni, nem kell rögtön rohanni az anyakönyvvezetőhöz.
2023. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!