Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem a megkérdezésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem a megkérdezésem nélkül hazahozott a menhelyről egy nagytestű, agresszív kutyát és hajthatatlan vele kapcsolatban. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Hazahozott egy a menhelyről egy bernáthegyit, egynesen be a lakásba. Viszont a kutya kezelhetetlen, rohangál, felborogat, szétrág mindent, néha egyhuzamba 10-15 perces ugatófrász jön rá. vendégek alig mernek jönni tőle. A barátomékat be sem engedte a kapun, úgy ugrált a kapura mint az állat. Anyámat majdnem megharapta. Rám is szokott morogni ha a feleségemmel vitatkozom, a gyerekkel szerencsére még nem volt agresszív. Viszont a feleségem imádja, lassan tőbbet foglalkozik vele, mint a gyerekkel és hallani sem akar róla, hogy visszavigye a menhelyre, azt mondja ha nem tetszik menjek el én, de a kutya marad. (Az anyósom elmondta az "előzményt", hogy gyerekkorában volt egy ugyanilyen bernáthegyije a feleségemnek, de mikor panelbe költöztek nem vihették magukkal, így eladták tőle. De ez nem mentség arra hogy felnőtt nőként ilyen idiótán viselkedik).
2023. febr. 1. 13:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Valas
2023. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Te holnap vigyél haza egy varánuszt. Ha nem tetszik neki, így járt, ő is leszarja a te ellenvéleményed. A varánusz mondjuk erősebb, mint egy kutya.
2023. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

" Rám is szokott morogni ha a feleségemmel vitatkozom, a gyerekkel szerencsére még nem volt agresszív. Viszont a feleségem imádja, lassan tőbbet foglalkozik vele, mint a gyerekkel és hallani sem akar róla, hogy visszavigye a menhelyre, azt mondja ha nem tetszik menjek el én, de a kutya marad. "


Bejelented a feleségnek, hogy ha nem törődik a gyerekével és azzal sem, hogy megharaphatja a kutya akkor az ilyesmivel foglalkozó hatóságokhoz fordulsz. Remélem észhez tér de ha pattog a debil, akkor tedd meg a szükséges lépéseket, mert nem lehet abban bízni, hogy a kicsit talán nem támadja meg egy olyan agresszív kutya.

2023. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%

"feleségem a megkérdezésem nélkül hazahozott a menhelyről egy nagytestű, agresszív fèrfit és hajthatatlan vele kapcsolatban. Mit lehetne tenni?"


😆

2023. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem,nincs rendben a házasságod! Most már biztosan nem.Térj észhez! A kutya egy eszköz a feleséged kezében,amivel téged provokál,hogy kihozhassa,veled van a baj.És legalább nyíltan csinálja,hogy elmehetsz,ha nem tetszik,vannak ennél sokkal sunyibb nők is.

Ha van hová menned,akkor menj,vagy a nőt dobd ki,ha megteheted.

2023. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Én vinnem a gyereket, mert a kutya nem megbízható.
2023. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
A 8# jól írja a kutyaiskolát, vagy legalább trénert fogadni mellé. Kezelhetővé válna a kutya, ha megfelelően értő kezekbe kerülne. Jelenleg a feleséged a számára fontos, "védendő" személy, de mivel a kutya menhelyről jött, így rengeteg dolgot nem tud/nem úgy tud, ahogyan a szocializációs közegében tudnia kellene, másrészt új környezetbe került, így nem csoda, hogy fura a viselkedése. Szerintem az sem baj, ha most éli ki a hölgy a gyerekkorát, de akkor tanuljon ő is kutyát nevelni, és akkor nem lesz gond.
2023. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%

Sokan írták hogy egyértelműen válni kell, de van közös gyerek! Ez így nagyon nehéz eset!

Én is minden állatot össze szoktam szedni, de én egyedül élek és úgy gondolom, hogy nem oké, amit a feleséged csinál. Persze nem látunk bele a házasságodba, lehet te drámázod túl, és csak kicsit szeleburdi a kutya, de neked vérszomjas vadállatnak tűnik. Mindenesetre nem fair csak úgy állatot/hajléktalanokat/árva gyerekeket hazavinni kérdés nélkül.


" azt mondja ha nem tetszik menjek el én"

Ezt úgy érti, hogy a gyerekkel együtt? Mert ebben az esetben, szerintem érdemes lenne elköltözni legalább egy rövid időre gyerekestül, aztán lehet hogy meg lehetne beszélni hol van a kutya helye. Nem azt mondom hogy ki kell dobni szerencsétlen állatot, ha már egyszer hozzátok került, de legyenek már szabályok.

2023. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Koltozz el,mert most nincs eleg helye a kutyanak az agyban. Utban vagy.
2023. febr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A kutya nem viselkedik így ok nélkül. Lehet te provokálod a kutyust.
2023. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!