Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúval békülni szeretnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval békülni szeretnék, de ő hajthatatlan. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Igazából nem illettem semmilyen csúnya szóval, csak leszidtam egy apróság miatt, majd elnézést kértem. Azóta hiába írok rá, mégcsak nem is válaszol. S nekem ez rossz.

2016. máj. 23. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Szívjátok el a békepipát.
2016. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar békülni és te már bocsánatot kértél, akkor ez ennyi. Ha valaki nem akar, azt nem lehet erőltetni. Rátukmálhatod magad, de attól csak megakadsz majd a torkán.
2016. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, könnyebb lenne az életem, hogyha nem jönne be, s nem akarnék mindenáron bebocsátás nála. Akkor nem érdekelne ennyire, hogy megbocsájt vagy nem, így csak nekem fáj. :(
2016. máj. 23. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit műbalhé szaga van, nem gondolod? Kellett egy indok, hogy megszabaduljon tőled, és kreált egyet, ennyi.
2016. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam :) Mindenáron haragudni akart s tessék most felkínáltam neki valami. Már azt várom, hogy kiszeressek belőle, hátha akkor észhez tér. Bár nem értem, mire jó ez neki, a sulinak vége, minket meg fél-Magyarország választ el. :)
2016. máj. 23. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy pont ez az. Fél Mo. elválaszt, akkor meg minek "kapcsolatot" fenntartani? Nem akar kötöttségeket, megunta. Gerincesebb lenne egyenesen kimondani, de hát ez van. Mindenki hibázik néha.
2016. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, csak mire jó neki "haragszom rád"-ot játszani? Felnőtt emberek vagyunk, nem kérem, hogy megszeretgessen, csak legalább annyi visszaírhatna, hogy helló. :) Már az, hogy itt kiírom magamból a dolgokat, illetve társalgok veletek jobbat tesz a lelkemnek, mert így napok / hetek óta bánkódok, (tudom ez sem felnőttes cselekedet, de az érzéseimet nem tudom letagadni.)
2016. máj. 23. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy minél jobban csúszol-mászol előtte, annál kevésbé fog valamibe is venni.

a férfiak és a nők is azokat szeretik, akikben tartás van, és akiért küzdeniük kell.

Ne esedezz a bocsánatáért, mert csak az idegeire mész, és egy rossz emlék maradsz neki.

2016. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, kedves utolsó! Másfél hónapja nem írtam rá, mert félek egy újabb csalódástól, pedig most már lehet, hogy válaszolna, talán 😩 Most úgy teszek, mintha le lenne sz..va, pedig nem így van. Könnyebb lenne a lelkemnek, ha ő írna, de úgy tűnik, fellélegzett ☺ Majd ha 2 hónap múlva szülinapja lesz, akkor üzenek, de addig semmi... S talán így összejön bennem a tartás.
2016. júl. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!