Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Mit akarhatott?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8 hónapja szakítottam a barátommal. Elég csúnyán összevesztünk. Ő volt a ludas a szakításunkat illetően. Aztán nemrég felkeresett, hogy találkozhatnánk. Bele is mentem. Megittunk egy üdítőt, beszélgettünk egy nagyot. Nagyon feszült volt végig, még a keze is remegett.

Aztán hazahozott, és azóta nem keres. Mit akarhatott? Egyáltalán minek akart velem találkozni?


Megmondom őszintén, kicsit csalódott vagyok, mert azt hittem, hogy vissza akar kapni.

A találkozás két hete volt.

Ötletek? Lehet, hogy nagyon be van rezelve?


Köszönöm a rendes válaszokat!


(22/n és 27/f)


2011. nov. 8. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ő sem tudja, hogy mit akar. Lehet azt várta te keresed majd. Lehet mással jött össze. Lehet van egy kapcsolata és pont szar helyzetbe került és azóta már kibékültek. Lehet rájött, hogy már nem akarja veled...
2011. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd cska lesz valhogy
2011. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolata nincs, ez tuti.
2011. nov. 9. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács: Ne várj rá! Majd ha vissza akar kapni akkor úgy is jönni fog, de ha sokat totojázik előbb-utóbb késő lesz, akkor meg így járt..
2011. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, biztos be volt rezelve, illetve kíváncsi volt meddig mehet el, mennyire látod szívesen ha esetleg valaha rákérdez hogy visszafogadod-e. Gondolom azóta is rágódhat ha feszült volt, különben poénból semmi értelme nem lett volna találkozni.
2011. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Nincs más hátra, mint várni.
2011. nov. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!