Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent a másik boldogságáért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent a másik boldogságáért?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Teljesen magam alatt vagyok, muszáj vagyok kiírni magamból.

Párommal 7 éve vagyunk együtt, 6,5 éve saját lábon. Velünk nincs semmi gond, nem is volt. Az egyetlen 'gond' ha szabad így fogalmazni, az az apja. Tipikusan olyan ember, aki fejetlenül belecsap mindenbe, vállakozások, több beruházás, majd eladósodik és csőd. Mint egy sorminta nézem ezt az évek alatt. Úgy gondoltam hogy ez minket nem érint, hiszen éljük a magunk életét.

Most viszont az apjának újabb remek ötlete támadt, megint nagyon sok pénzre lenne szüksége hogy beindítson egy vállalkozást, ami jó eséllyel megint bukó lesz, hiszen konkurencia mindenhol.

Nem tudom hogy, de sikerült rábeszélnie a páromat hogy szálljon be. Támogassa anyagilag, majd úgy is kikapja a részét, hiszen milliós bevételte számít. Plusz majd idővel költözzünk is vissza abba a városba, ahol ezt be akarja indítani.

Soha nem volt partner az apja agyalásaiban pont ezért, mert mindig bukó volt, most viszont hajlandó lenne feladni az ittlétünket, mindent.


A legrosszabb, hogy én kijelentettem hogy nem vagyok hajlandó költözni se társulni, mivel nincs hitem benne, plusz itt van minden már. Saját házra gyűjtenénk, de így hogy az apjának adja minden pénzét, nem tudom mi lesz ebből is...

Érzelmileg támad. Szerinte egy pár mindenben kitart egymás mellett jóban rosszban, tehát ő csalódott bennem, hogy nem akarok vele menni. Egész nap öl az ideg, mit tehetnék? Betalál ilyen lelki dolgokkal, totál kész vagyok. Igaza van? Dobjak mindent hogy ő boldog legyen?


2023. febr. 1. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Miért vagy ideges?

En is azt tenném amit én akarok.

2023. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd el! Normális nő, ilyenkor elhagyja a pasit!

Szívesen!

2023. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

"Igaza van? Dobjak mindent hogy ő boldog legyen?"


Nem, nincs igaza!


Adj neki ultimátumot, vagy te vagy a tuti ötlet nélküled!

(ne hagyd hogy vitába és beszélgetésbe fusson a részéről, mert akkor veszteni fogsz!)

2023. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg: "Nekem már nincs is beleszólásom?"


Jelentsd ki hogy te nem szeretnéd és nem is mész bele!

2023. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Szakítanék.
2023. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki a no es ki a fii ebben a kapcsolatban?
2023. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Miert ment bele ebbe most, ha eddig soha semmibe? Nem lehet, hogy ebben kivetelesen tenyleg van potencial? Plane ugy, ha a parod is segit es nem az apa probalkozik egyedul. Irhatnal kicsit konkretabban, mert ez igy fura.
2023. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tuti nem kezdeném senki miatt a nulláról.
2023. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az apja már rengeteg emberrel próbálokozott, mindenkit lenullázott mert bedőltek az ötletek, és mint aki jól végezte dolgát, felszívódik. Nagyon sok haragosa van az évek alatt ezekből. Meg lehet követni, de egyszerűen nem tudok ebbe hitet tenni. Felelőtlen, meggondolatlan, és még nagy szája is van mellé. Az ötletei lehet hogy jók lennének, de amint hiba van vagy baj, azonnal felszívódik és ott hagy mindenkit aki benne volt.

Ezért nem szeretnék felborítani semmit meg is mondtam neki, de már a kapcsolatunk került penge élre emiatt.

2023. febr. 2. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Hat vagj vissza a parodnak, hogyha o csalodott benned akkor probalja elkepzelni, hogy TE mekkorat csalodtal benne! 6,5 ev kozos munkajarol dontene onkenyesen, felrugna a kozos celokat, valamint elvarna, hogy te feladd erte az eddigi es a jovendo eleteket. Mondd meg neki, hogy te hallani sem akarsz errol a hulyesegrol, szóval vagy osszeszedi magat es megjon a jozan esze, vagy lehet tarsulni meg koltozni, de egyedul, es csak a sajat penzet viheti termeszetesen.
2023. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!