Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig lennétek türelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lennétek türelmesek egy komoly beszélgetés előtt?

Figyelt kérdés

A párom pár hete (kb 3.) sajnos nagyon negatív/rossz passzban van. Már sokszor kérdeztem, hogy mi a baj, mi bántja, sok-e a munka, betegnek érzi esetleg magát, aggasztja valami stb. A válasz mindig ugyanaz: fáradt, sokat vezetett, zakatolnak a gondolatai, sok a munka.

Viszont szinte minden nap csak mered maga elé, némán vacsorázik, nem szól hozzám, nem beszélget, semminek nem örül, semmivel nem tudom felvidítani, nincs libidója így rendszeresen visszautasít. Napközben nem igazán keres, ha felhívom akkor gyorsan leráz, hogy meeting van, nem ér rá, sürgős-e. Készültem a születésnapjára, szinte nem is örült csak tudomásul vette, hogy van ajándék, torta, vacsora stb. Természetesen már eszembe jutott, hogy megcsal vagy ki akarja kényszeríteni belőlem a szakítást és azért viselkedik így. Lassan 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk rég.

Szeretnék vele egy komoly beszélgetést erről, mert engem ez a helyzet stresszel és aggaszt, de lehet türelmesebbnek kéne lennem és még várni, hátha jobb lesz a helyzet? Csak én reagálom túl? Nekem nem jó így, feszült vagyok mellette a viselkedése miatt és bármit teszek nem segít a hangulatán. Januárban akadt pár probléma, elromlott az autója és egy háztartási gépünk is, de megoldódott minden. Persze, ez nem kevés kiadás volt most, de ez van, ez bármikor előfordulhat, mindketten dolgozunk, nem keresünk olyan rosszul, hogy ennyire megérintse.



2023. febr. 2. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem érdemes tovább várni. Csak finoman, óvatosan, hogy ne veszekedés legyen. Kérdezz rá, hogy milyen napja volt, mit tervez, milyen a munka, mik a hosszabb távú tervei, stb. Ne azzal rohand le, hogy mondja el, mi baja. De ha csak úgy beszélgettek, hátha elmondja menet közben.
2023. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
A legközelebbi szabadnapjáig adj neki határidőt.
2023. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem is értem, hova akarsz még türelmeskedni. Nyilvánvaló, hogy őt nem érdekli a kapcsolatotok, tehát te sem. Pazarlod az idődet. Ha eddig nem javult meg, miközben próbálkoztál normális lenni, akkor csak úgy magától megjavul?
2023. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Burnout lehetséges ok és azon csak szakember segíthet.
2023. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen időszakaim nekem is vannak. De tart pár napig és el tudom mondani őszintén a feleségemnek, hogy marhára magányra van szükségem.


És olyankor békén hagy, elfoglalja magát. Van, amikor sok a munka és a stressz és csak arra van szükségem, hogy 0 agykapacitással vegetáljak.


Lehet nála is ez van, de mindenképp beszéljétek meg!

2023. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Az is lehetséges, hogy sok a stressz odabent. Bár ezt veled is megoszthatná... Talán az sem lenne rossz ötlet, ha egyik nap szexis öltözékben várnád haza, egy pohár bor, egy kis masszázs, egy kis erotika. Közben beszélgetnétek, ki mit érez és gondol.
2023. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Lehet kirúgták

Em hagynék időt. Habár mondjuk az én barátom naponta képes változni nen eszi magàt egyvalamin napokig is

2023. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Leülhetsz vele beszélgetni, lehet még jól is esne neki. De ne számíts túl nagy magyarázatra, elég sz*r időket élünk, egyre nehezebb megélni, fura, hogy neked ez miért nem jön le, nem dolgozol?
2023. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Természetesen már eszembe jutott, hogy megcsal vagy ki akarja kényszeríteni belőlem a szakítást és azért viselkedik így - lehet jobban jár, ha szakítasz vele, hülye konspirácók helyett.


Te egyébként nem dolgozol, hogy nem tudod, milyen kib... idegölő is lehet a munka?

Három hét, nálunk majdnem egy év! volt, burnout, ott akarta hagyni a melóhelyet, de én nem idióta elméleteket gyártottam, hanem meghallgattam, így TUDTAM, hogy mekkora szr időszakon megy át, mert egy olyan taskon dolgozik, ami 4 emberes lenne, de ő kapta meg, csinálja egyedül.

2023. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!