Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek szakításra érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek szakításra érdemes ok vagy tűrhető?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, randizok egy sráccal.

Saját cége van, ami 1 éve kezdett és emiatt sokszor el van havazva. Jelenleg 1 hónapos kiküldetésen van munkaügy miatt.


Szüleimnek is saját cégük volt, ezért megértem, ha valaki el van havazva. viszont nekem a kommunikáció attól még nagyon fontos. Tudom, hogy 0-24 a kezéhez van ragadva a mobil, de mégis majdnem egy hétig nem írt semmit. Tudja, hogy nekem fontos a kommunikáció, ezt már többször is mondtam neki.


Nekem egyértelmű, hogy küldök egy üzit, hogy "most sok a dolgom, de gondolok rád" vagy valami hasonlót, amikor nem tudok írni.


Ez túl nagy elvárás?


2023. febr. 3. 05:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te érzed.
2023. febr. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Beszélgessetek erröl. Ha csak ennyi a baj ne engedd el a dolgot ez miatt..
2023. febr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem turheto, mert ha erdekel a masik, akkor irok neki, felhivom. Annyi dolga SENKINEK!!! nincsen, hogy ne legyen 10 perc szabadideje teged felhivni es lehet jonni azzal, hogy de van csaladja, baratai, hobbija, abban a 10 percben azzal foglalkozik, de egy kapcsolat elejen vagy meg csak a randizos idoszakban is, ha erdekel a masik, akkor altalaban MINDENNEL erdekesebb szokott lenni a vele valo kontakt, evek utan boven jellemzo, hogy nem beszelsz a masikkal olyan gyakran, de az elejen legszivesebben mindig vele lennel es beszelsz vele, ha adodik ra lehetoseg. 1-2 nap belefer, ha addig nem jelentkezik, de tobbre mar nem magyarazat a szimpla nem er ra.


Nekem nem ferne bele az a hozzaallas, hogy en egy random csaj vagyok akivel vagy lesz valami, vagy nem, neki tok nyolc, majd behuz egy masikat, ha en esetleg lekopok, mert nala valoszinuleg ez van, nem az, hogy keves az ideje.

2023. febr. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak randiztok akkor milyen szakitás?
2023. febr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Volt ilyen exem, nekem hamar elegem lett belőle
2023. febr. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves választ!


Őszintén a 2-es és a 3-as között vergődök én is. Az agyam azt mondja, hogy beszéljem meg. A szívem viszont azt mondja, hogy három hónapja randizunk, jó lenne, ha jobban a prioritása lennék, főleg, hogy ő az, aki kimondta a "szeretleket" és ő az aki felhozta, hogy exkluzívak legyünk. És tényleg nem kellene annyira nehéznek lenni akár 2-5 percet kifaragni a napjából, hogy írjon vagy küldjön egy hangüzenetet vagy felhívjon... Főleg úgy, hogy a kiküldetés második hetében jár.

2023. febr. 3. 06:45
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Kuka, de nálam az is kuka, aki 24 óráig bxszik jelentkezni. Btw ezért nem kezdek vállalkozókkal. Azoknak mindig a cég lesz az első.
2023. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Részemről ez már nem lenne kapcsolat. A párom az az ember, aki mellettem van valamilyen formában a mindennapjaimban. Ő nem ilyen
2023. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha három hónapja randiztok és meg nem lett belőle kapcsolat, akkor én ezt elengednek. 1-2 hónap alatt azért egy ember ki tudja találni, hogy akar e a másiktól többet, mint csak randizgatni.
2023. febr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Mi az, hogy "exkluzívak legyünk"?

Egyébként ha esténként sincs 5 perce írni, akkor nem hiszem, hogy fontos vagy neki.

De pl nekem volt egy barátnőm, mondta, hogy neki fontos, hogy minden nap beszéljünk (150km-re voltunk egymástól) Fel is hívtam minden nap, de egy hét múlva is több mint 1 órán keresztül beszéltük lényegtelen dolgokról. Ez még pénzben is komoly összeg volt. Nem volt kedvem felhívni már, aztán sértődés és a kapcsolat vége lett belőle.

2023. febr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!