Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek szakításra érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek szakításra érdemes ok vagy tűrhető?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, randizok egy sráccal.

Saját cége van, ami 1 éve kezdett és emiatt sokszor el van havazva. Jelenleg 1 hónapos kiküldetésen van munkaügy miatt.


Szüleimnek is saját cégük volt, ezért megértem, ha valaki el van havazva. viszont nekem a kommunikáció attól még nagyon fontos. Tudom, hogy 0-24 a kezéhez van ragadva a mobil, de mégis majdnem egy hétig nem írt semmit. Tudja, hogy nekem fontos a kommunikáció, ezt már többször is mondtam neki.


Nekem egyértelmű, hogy küldök egy üzit, hogy "most sok a dolgom, de gondolok rád" vagy valami hasonlót, amikor nem tudok írni.


Ez túl nagy elvárás?


2023. febr. 3. 05:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10-es. Teljesen megértem, hogy az neked túl sok volt. Én se bírnék mindennap kötelező jeleggel 1 órán keresztül cseverészni.


A pasi most jelenleg 8 órával van mögöttem, szóval nehéz is lenne összehozni, bár a Whatsappnak köszönhetően ingyenes lenne. De nem is akarnék, nem szeretek telefonálni. Annyit kértem tőle, hogy küldjön üzit, hogy milyen volt a napja és hogy ment a rendezvény, amit segít lebonyolítani. De igazatok van. Ha konkrétan 2-5 percet nem tud tölteni azzal, hogy leírjon egy gyors üzenetet, akkor ennek így nem sok értelme lesz...

2023. febr. 3. 07:29
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

10-es vagyok.

Ezt a példát azért írtam, mert előfordul, hogy az ember nem is veszi észre magát, de akkor a te esetedben nem erről van szó.

Szóval ez így nekem gyanús, magamból kiindulva azt gondolom, hogy annyira nem vagy fontos neki, mint szeretnéd. Persze azért nem ártana egyértelműen tisztázni, nehogy félreértés miatt menjetek el egymás mellett. Nem tudom szoktál-e te írni neki, de szerintem írj neki naponta egy-egy alkalommal, aztán ha nem reagál, vagy nem változik a helyzet, akkor felejtsd el

2023. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hete nem írt, akkor sajna nem vagy te neki oly fontos, én nem pazarolnék rá több időt.
2023. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen rinyagéptől élmény megszabadulni, irogassál alkeszjóskával akinek nincs melója és mindig ráér
2023. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled. Nekem ez kevés lenne....49/ f.

Számomra ez nulla kommunikáció, az pedig azt is jelenti, hogy "hová tesz".

2023. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nelem ez nem ferne bele, hogy 3 honap randozas utan, amikor mondja is mar, hogy szeret es megker, hogy legyek a parja ezt csinalja. Sot, meg csak ismerkedes kozben sem lenne oke. Ilyen nincs, hogy valakinek 1 heten keresztul nimcs a 24 orabol 1 perce arra, hogy irjon egy uzenetet, foleg, ha amugy meg mindig oda van ragadva a kezehez a telefon. Konkrétan szzaras kozben is tudna annyit irni 20 masodperc alatt, hogy "Hogy vagy? Velem minden oke. Gondolok rad es hianyzol". Te neki 20 masodpercet sem ersz meg.
2023. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nektek szakításra érdemes ok vagy tűrhető?"


"Nő vagyok, randizok egy sráccal."


Ha nincs kapcsolat sem, akkor hogyan lehetne szakítóok?


Ha most ennyi energiát fordít az egészre, akkor mi lenne, ha kapcsolatban lennétek?


"0-24 a kezéhez van ragadva a mobil, de mégis majdnem egy hétig nem írt semmit."

Hát figyelj egy hétig nem ír semmit, semmi érdeklődést nem mutat.


Nem lehet, hogy ez csak a te értelmezésedben egy kapcsolat?


Itt igazából nem az a legfontosabb kérdés, hogy az ő viselkedését elemezgesd. Egyértelmű, hogy b@szik rád.

Inkább az a kérdés, hogy te neked erre miért van szükséged. Itt nincs sok opció.

Egyik az, hogy továbbra is várod mikor ír, a másik meg, hogy tovább lépsz. A második lenne az értelmesebb döntés. Olyat kell keresni, akivel kölcsönös az adok kapok. Mert jelenleg ez egy egyoldalú dolog, kapcsolatnak nem nevezhető kula.

2023. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az agyam azt mondja, hogy beszéljem meg."


"Tudja, hogy nekem fontos a kommunikáció, ezt már többször is mondtam neki."


Már jelezted neki.

Ez nem kapcsolat.

Akinek fontos vagy, keres. Csak nem akarsz erről tudomást venni.

2023. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!