Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes rávennem magamat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rávennem magamat a szakításra, vagy sem?

Figyelt kérdés
Lassan két éve járunk a barátnőmmel, és már részemről elmúlt az a "ködfelhős" szerelem. Néha úgy vagyok vele, hogy elegem van belőle, de ha belegondolok nem tudom elképzelni nélküle az életem, nagyon hiányozna és nem akarom, hogy mással legyen. A szex-el nincs gond, ő kíván engem, én is őt, de néha annyira kipróbálnám mással, és ettől sokat szenvedek mert egyáltalán nem akarok neki fájdalmat okozni. Egyszer megpróbáltam szakítani de szerintem én sem gondoltam komolyan, és amikor sírni kezdett nem bírtam elviselni. Amikor együtt vagyunk ketten , gyakran játszunk (úgyértem csiki,bunyó:)), és baráti társasággal is eljárunk, bár egymás nélkül bulizni féltékenység miatt nem járunk. Tanácstalan vagyok, nem tudom ez e a normális érzés a szerelem után. De ugyanakkor ott van az is, hogy fiatal vagyok (19F-20L). Segítsetek

2014. jan. 4. 00:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Teljesen normális hogy elmúlt, nem tart örökké a szerelem..Én is voltam ilyen helyzetben, de hogyha már azt érzed hogy 'kipróbálnád mással' ott bizony baj van.. akkor már nem éri meg együtt maradnotok. de hogyha jobbá szeretnéd tenni a kapcsolatot, csináljatok több közös programot, hátha vissza tér még az a szerelem..:)
2014. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mennyit vagytok együtt? nem túl sokat?
2014. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%

ezt neked kéne tudnod h érdemes e folytatni vagy sem

Minden estre kérdezdd meg tőle h ő akarja e ezt tovább vagy vátj kicsit míg magad eltudod dönteni h ugyanúgy szereted e mint a mikor elkezdtétek a kapcsolatotokat

2014. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: én is gondoltam arra, hogy bajt jelent, de hát ha elmúlik a szerelem, ismereteim szerint még a házasságban élő családapák is utánafordulnak egy miniszoknya után, de ettől még boldogok lehetnek.

2. válaszoló: minden nap találkozunk néha 1-2 nap kihagyással 4-5 órára

2014. jan. 4. 00:18
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. de figyi nem csak az a baj,hogy néha elkalandozol,mert az előfordulhat akkor is amikor alapjáraton szerelmes vagy,hiszen nem éghettek mindig maximumon,van ilyen. hanem nézd meg magad (ezt nem rosszból mondom) itt teszel fel ilyen kérdést ez jelent valamit. tényleg foglalkoztat téged a szakítás gondolata. ha pedig így van és ez van benned akkor már csak idő kérdése meddig bírod. Egy városban laktok? vagy együtt éltek? lehet azt kéne hogy ritkábban találkozni,hátha visszajönnek régi érzések,nagyon fog hiányozni ilyesmi..
2014. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen egy városban lakunk még tanulunk, egymással szembe vannak az iskoláink, néha zavar ha szünetekbe is átjön, de ő elmondása szerint fél évvel utánam lett szerelmes.
2014. jan. 4. 00:31
 7/11 Paulik Áron ***** válasza:

Milyen gyakran vagytok együtt szexuálisan?

Ha elég gyakran, lehet ez az oka, a szex önmagában hosszú távon nem képes fenntartani a kötődést. Kezdjetek új közös tevékenységekbe, próbáljatok ki izgalmas dolgokat - ha tényleg ilyen sűrűn és ilyen sokat vagytok együtt, időtök biztos lesz rá.

Semmiképp se próbáld ki mással, az egyenes út a kapcsolat végéhez, akár rájön, akár nem.

Ez a normális érzés a szerelem után, de az így támadt űrt ki lehet tölteni mindenfélével.

Mindig gondolj arra, milyen sokat köszönhetsz neki és mi mindent tett már érted! Ezek el nem múló dolgok, a ködfelhővel ellentétben :)

2014. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj szerintem, hogy ő még rózsaszín felhősen szerelmes én meg már nem, milyen lesz ha neki is elmúlik? jobb lesz?
2014. jan. 4. 00:33
 9/11 anonim ***** válasza:
hát az mondjuk most tökmindegy hogy ki mikor lett szerelmes. ha még látsz a kapcsolatban fantáziát akkor mondom,próbálkozz ilyennel hogy kevesebbet találkozni. majd ott kiderül mennyire fog neked hiányozni. ha nem fog úgy ahogy kéne,lépj tovább! persze ez csak az én véleményem :) Én is voltam amúgy ilyen helyzetben a barátommal,bár mondjuk én nem akartam másokkal szexelni :D csak nem tudtam hogy most mi is van,de aztán visszajött a szerelem,csak hát nem érzi mindig ugyanúgy az ember :)
2014. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
meg ugye írtad hogy elmúlt a ködfelhős szerelem. ez ennyi idő után egyáltalán nem meglepő,sőt,hogy nincs a köd. de azért van még benned szerelem nem? mert csak arra írtad hogy az a fajtája múlt el..
2014. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!