Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt hogyan látják?

Figyelt kérdés

Más részletet nem mondok, mit szóltok hozza, ha arra ébredtek egy nap, hogy a pasitok fölöttetek röhög es filmezi, ahogy alusztok es epp ki cseppent egy kis nyál a szátok szélén.

Nekem nagyon rosszulesett, főleg, hogy az az érzésem, hogy másokat szórakoztatott ezzel, azaz elkuldte másnak is, persze tagadja.

Most mar nem merek elaludni előtte, megvárom, amíg elalszik hamarabb


2023. febr. 4. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez így önmagában bunkóság.

Az engem nem zavar, ha ő ezen szórakozik, az én párom is fényképezett már le engem mikor tátott szájjal alszok, megmutatta és nevettünk együtt, fordítva is van ilyen.

De az, hogy elküldi másnak is, na ez bunkóság, én is pipa lennék rá.

2023. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Hát ennek a kapcsolatnak nálam nem lenne folytatása.

Nem csak azért, mert le merte videózni, bár az is görénység, meg a fotó is, normális embernek eszébe se jutna. Hanem mert tiszteletlen, gyerekes, ki akar gúnyolni másokkal, és hát az is röhejes, hogy valaki az otthonában ne merjen aludni bárhol. Már ha együtt is laktok. Mondjuk nálam abban az esetben is szakítás lenne. Éretlen hülyegyerek nekem nem kell.

2023. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
1.-el értek egyet. Kettőnk között vicces, de kiadni a társadat?? No no.
2023. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs bizonyítékom, hogy kiadott, de azt sejtem
2023. febr. 4. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De biztos nem a kutya f.száért ébredt benned ez a gyanú. Valamiért bizalmatlan vagy vele.
2023. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként mondom azt, hogy ez, ilyen körítéssel azonnali szakítóok lenne. Az azonnalit úgy értem, hogy most már nem lenne a házamban.

1. Mi az, hogy rajtam nevet az, aki "elméletileg" a társam, és aki szeret? Ez éretlen, dedós viselkedés.

2. Minden ember életében vannak olyan pillanatok, amik mondjuk úgy, nem a legszebbek. Az élet nem egy tévéfilm, ahol még hajnalban az ágyból kikelve is frissen mosott az ember haja, bizony vannak olyan pillanatok, amiket nem szívesen örökít meg az ember. Ezeket rögzíteni úgy, hogy esélyem sincs ellenkezni, minimum tahóság, de ha nagyon kekeckedni akarnék, jogilag is megfogható.

3. Akivel már együtt alszok, az úgyis tudja, hogy nem szeretem, ha filmeznek, vagy fényképeznek. Persze, ez egyénfüggő, de ha valaki ennek tudatában mégis megteszi, az gyakorlatilag a véleményem semmibe vétele.

4. Egyáltalán: mi ez a 40-es IQ-t tükröző, infantilis viselkedésmód?

2023. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. febr. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!