Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek nő társaim, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek nő társaim, én vagyok túl féltékeny, és hisztis vagy esetleg mások ezt hogy látják?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy most tényleg én vagyok túl féltékeny, és hisztis vagy esetleg mások ezt hogy látják!?. Az a helyzet áll fenn, hogy már együtt élünk a párommal és én már szeretnék gyereket is, de a párom még hallogatná a dolgot, de szeretné ő is csak később. És tudniilik most láttam a telefonján, hogy más csajjal beszélget üzenetben, de azokat mindig rögtön kitörli (a többit soha) mikor számonkértem azt mondja, hogy azért törli mert én balhét csinálok abból hogy ő szóba áll más nőkkel. Pedig egyáltalán nem erről van szó, de miért titkolózik, azt tudni kell hogy több éve vagyunk együtt, és a kapcsolatunk elején lebukott hogy csajozott így, megbocsájtottam és félek hogy csap egy biztos pontnak tart akihez mindig fordulhat. Ti mit tennétek nő társaim?



2020. máj. 25. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként írom hogy biztos olyan tartalmú volt a beszélgetés ami ki...ná a biztosítékot nálad.
2020. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos: nem szülnék neki.

Bővebben: nem tudnék olyannal lenni, akiben nem bízom meg.

2020. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség azon hisztizni, hogy nem csinál neked gyereket, hiszen ilyen kondíciókkal neked ez csak jó.
2020. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: amikor az exem törölgette a beszélgetéseket, akkor dugott az illetővel.


Nem állítom, hogy itt is ez a helyzet, de nekem bűzlik.

2020. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám.
2020. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Most valami olyasmit gondolhatsz, ami a kérdésben is van. Lehet, h te túlzod el? Lehet. De ha valaki törli a beszélgetéseit, annak oka van. Ha te nagyon féltékeny típus vagy, akkor a kevésbé "érdekes" beszélgetések is felzaklathatnak.

De a lényeg ott van, h azt írtad, h már volt arra példa, h csajozott. Bocs,h ezt mondom, de az emberek többsége nem változik bizonyos dolgokban. Szóval nem bízol benne, van rá alapod, gyereket akarsz. Szerintem gondold át, mert innen, azok alapján, amit leírtál, ez elég rossz ötlet lenne.

2020. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Exem is ezt csinálta.Szakítottunk más okból,majd kiderült,hogy csalt vele.Ok 😀

Valahogy derítsd ki,hogy mi van köztük,miről írnak.

2020. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nem dugja amásik csajt,de nagyon szeretné. Ha meg nem jön neki össze,akkor amúgy is ott vagy te fix nőnek.
2020. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka !!!
2020. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem hogy valami szokásosan őrülten féltékeny kérdés lesz:D

Alapvetően azt gondolom hogy beszelgetni nem bűn ellenkező neművel, de ha nem csalom meg a párom és beszelgetek valakivel (ami nem az) nem érzem szükségét annak hogy kitöröljöm, pláne csak azt.


Az is lehet hogy valami olyanról van szó ami nem konkrétan megcsalás, de nem akarja hogy lásd. Pl ha arról irkál másnak hogy milyen szar vagy az ágyban akkor érthető ha nem akarja hogy lásd de sehogysem korrekt.

Nem lennék olyan kapcsolatban ahol nem tudok bízni a másikban.

2020. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!