Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen maradtál egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen maradtál egyedül a gyerekekkel és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

24. A párom anyja a közelbe költözött és kezdődtek a viták...aztán leléptem.

N 30

2023. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én 30 voltam, a gyerek 3, amikor végleg elegem lett. A férjem nagyon akarta a gyereket (azóta is imádja, ezt nem vitatom), de ezzel ki is merült nála a felelősségtudat. Teljesen magamra hagyott minden feladattal, hiába magyarázta korábban, hogy ő aztán mindenből kiveszi majd a részét. Akkor vált tarthatatlanná a helyzet, mikor 2 év után visszamentem dolgozni, de ő továbbra sem volt hajlandó semmire otthon, hiába dolgoztam még többet is nála a munkahelyemen. Egy ideig még hadakoztam és érveltem, néha ígérgetett, aztán visszacsúsztunk a semmibe. Végül beláttam, hogy ennél csak könnyebb lesz egyedül, így is lett.
2023. febr. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
38 éves voltam, a férjem meghalt egy balesetben. A lányunk ekkor öt és fél éves volt.
2023. febr. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

34 voltam, két gyerekünk volt. 21 éves korom óta voltunk együtt, de részemről még mindig nagy szerelem volt. Ezért se akartam tudomásul venni a hibákat, meg hogy régóta már csak egyedül küzdök. Ha több pénz kellett, nekem volt két állásom, és hallgattam, hogy sose vagyok otthon, meg kupi van. Ha irodai állást kerestem, és patika rend volt, akkor az volt a gond, hogy hiába tanultam, ha ilyen xarul keresek. Amikor szakmát tanultam, a gyed alatt, akkor az volt a gond, hogy nekem most a gyerekekkel kéne törődni, nem magammal. Az egyetlen, amiben "segített", hogy együtt mentünk vásárolni, amíg anyós vigyázott a gyerekekre. Ez volt a közös program is. Meg kocsi nélkül azért nem volt egyszerű négy szatyorral hazajutni a szomszéd városból se.

Mindenben meg akartam felelni, de sose voltam elég jó. A végén már testi tüneteket is okozott a kimerültség és a szorongás. Akkor döntött úgy a dràgs exférjem, hogy meg is csal. Mert ő nem boldog, és nem akarja magát lekötni 37 évesen egy beteg nő mellett. Jókor jutott eszébe, 12 év és 2 gyerek után. (Házasok 7 éve voltunk). Ez volt az utolsó csepp, akkor azt mondtam én is, hogy vàljunk el. Persze ő volt a felperes, neki ez fontos volt, hogy ott is felsőbbrendűnek tűnjön.

Aztán a kapcsolata nagyon gyorsan megromlott, és anyagilag is nagyot bukott, úgyhogy azóta mindenkinek azt meséli, hogy én már a házasság alatt ismertem az új párom, én adtam be a válást, kisemmiztem, és ellene nevelem a gyerekeket, meg persze a zsíros gyerektartásból élünk.

Mai eszemmel fel nem foghatom, hogy mit tudtam benne annyira szeretni, hogy megszakadjak abba, hogy boldoggá tegyem. Érdekes, de amint elköltözött, pár hét alatt elmúlt az összes egészségügyi problémám, fogytam, és szinte visszafiatalodtam pár évet arcra is.

Szerencsére a párom mellett megtanultam, hogy milyen egy boldog házasság, ahol viszontszeret a férjed.

2023. febr. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

33

Halál.

2023. febr. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Külföldi apukával házasság, úzon a baba, erre kötelezték 4 év misszióra. Én meg akkor hazajöttem babával a hasamban, elintéztem a válást.

Úgy van vele hogy elraboltam a gyerekét, miközben 4 évesen látta először addig hagyott magamra. Könyörgött hogy menjek vissza, hát nem bíztam benne és nem is mertem volna felmondani es felégetni mindent amit én egyedül megteremtettem biztonságot a kicsinek terhesen és magyar jövrdelem nélkül nulláról ibdulva itthon, ő meg semmit nem tett, és dobjam el a 4 év alatt amit siketült felépítenem és kezdjem megint a nulláról meg olyan embettől függve aki misszioba megy a babát váró párja mellől?

Hát nem tudott meggyőzni.

2023. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*29 voltam terhesen
2023. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 benboglar ***** válasza:

33 évesen, 12 év házasság után 9 és 11 éves gyermekkel egy szombat reggel nem ébredt fel! Itt hagyott minket, a halál erősebb volt !!

Azóta sem mentem férjhez.

2023. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!