Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsük meg ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátnőm 21 én pedig 25.

Egy áldott jó lánnyal vagyok együtt 2 hónapja, aki engem néha nagyon nehezen visel el. Leírom mik az eddigi jó és rossz dolgok a kapcsolatunkban. Tegnap majdnem szakított velem.Azért mert folyamatosan idegesítem a szokásaimmal és megjegyzéseimmel (akaratlanul) Én nagyon nem akarom megbántani. Pedig sikerült párszor. És össze is vesztünk


Jó dolgok ami miatt vele vagyok:


-Nagyon tudja értékelni a jóságomat iránta.


-Szép ajándékokat kaptam tőle

már amikor összejöttünk és szerelmes levelet.Nagyon kreatív


-Nagyon okos és szorgalmas


-Komoly szándékai vannak


-Nagyon bújós csaj. Nagyon sokat szeret ölelkezni , csókolózni,pont mint én.


-Nagyon jó vele a szex


-Az összes családtagomat ismeri és nagyon jól kijön velük


-Anyámmal nagyon nagyon jól kijön,kedvesek egymással,folyamatosan beszélnek,viccelődnek,segít neki mindenben. Mintha a lánya lenne. Én ennek nagyon örülök, de fáj is az hogy irántam miért nem tud olyan kedves lenni.


-Én is nagyon jól kijövök a szüleivel és szeretnek engem.



Rossz dolgok amik rongálják a kapcsolatunkat:


-Amióta együtt vagyunk nem járunk sehova, csak a szobámban fekszünk szinte. Tegnap voltunk koncerten,de nem kettesben


-Nem hajlandó sehova kimozdulni velem kettesben, csak ha a szüleim is jönnek velünk.


-Amúgy sem szeret kimozdulni,nagyon otthonülős tipús, hiába mondom hogy menjünk. Ha azt mondom hogy 2 hónapja csak a szobába vagyunk , akkor besértődik hogy nekem úgy nem is felel meg.


-Nincs közös témánk,keveset beszélünk. Amit kérdezek tőle csak pár szóval válaszol.


-Sokszor apróságokon és jelentéktelen dolgokon felhúzza magát


-Nem mindig lehet vele problémát megbeszélni


-Velem közel sem olyan kedves mint a családtagjaimmal és velük nagyon jól elbeszélget ,velem meg nem


-Volt már több veszekedésünk aminek majdnem szakítás lett a vége. Mindem veszekedés után változnak a dolgok és nem csináljuk azt amitől a veszekedés indult


-Sokszor kritizál ,minden apró hibámra felfigyel és rámszól. Ez nem esik jól,mondtam is neki.


-Neki a jövőben heti 1 szex elég ,nekem nem biztos hogy elég lesz


Nem akarom hogy ez a kapcsolat tönkremenjen, nagyon beleszerettem már az elején és már akkor eldöntöttem hogy ő az igazi és vele akarom leélni az életem.



A dolgok a helyére kell álljanak és minden szépen kialakuljon. Így minden szuper lesz.Az idő úgyis eldönti mi lesz velünk. De vele akarok maradni és mindem rosszat kidobni


Ami még lehet hogy rossz vagy jó,az az hogy minden nap találkozunk és ha nem vagyunk együtt , irkálunk alap dolgokról. Tehát semmi különleges téma nem jön fel. De azt mondta neki így jó és nem túlozzuk


Ő egy nagyon nagyon szerethető lány. Onnan látom hogy a szüleimmel nagyon kedves és jól kijön és a szüleim elfogadták és nagyon szeretik.Engem csak az bánt hogy velem nem kedves és mosolygós, hanem inkább goromba és feszült.Velem is ki fog jönni idővel hiszen még csak 2 hónapja vagyunk együtt. Mit szóltok ehhez? Minden rossz tűnjön el és legyünk boldogok , ezt akarom csak


2023. febr. 5. 21:01
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
És úgy érzem hogy a szüleink lesznek azok akik közelebb hoznak majd egymáshoz bennünket. Az utóbbi időbe szinte alig vagyunk kettesben, csak a szüleimmel. Utána amikor áttérünk kettesre egyből van téma és nevetünk. Ő az aki mindenhova a szüleimmel akar menni
2023. febr. 5. 21:04
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Csodas kapcsolatnak hangzik…
2023. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, ha az eleje ilyen csak rosszabb lesz.
2023. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Szüleim előtt kedves hozzám ,kettesben meg nem
2023. febr. 5. 21:09
 5/41 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a szüleim előtt csak megjátsza magát és az igazi énje kettesben jön elő.


Amúgy stresszes az élete,mondta is. A szüleim előtt ezt nem mutatja ki,de amikor velem van akkor azt hiszem hogy rajtam akarja levezetni a stresszt.


Hát nem tudom hogy fog ez működni de annyira megszerettem hogy nem akarok megválni tőle ,csak megoldásokat keresek

2023. febr. 5. 21:11
 6/41 anonim ***** válasza:
55%
Dugjad amíg lehet, próbáld ki amit eddig nem mertél. Nem vele fogod leélni az életed.
2023. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Te már tettél fel ide kérdést nemrég és akkor is írtam, hogy a kapcsolat nem csak a testiségen múlik, hanem a kompromisszum, őszinteség és kommunikáció is oda tartozik.

Írtad ő neki az apukája rossz, vagy nem is ismerte és a férfiakkal alapból viszolyog.

2 hónapos "kapcsolatban" vagytok és nem programoztok, nincsenek tervek, de már nem tetszik neki semmi lassan, ami veled kapcsolatos, lehet jogosan, de az éremnek két oldala van és ha ő vele beszélgetni sem lehet, mert ő begúvadt, férfigyűlölő vagy mi a franc, akkor magyarázd már el nekem, hogy miért kajtatsz utána, mit akarsz te megmenteni ha menthetetlen az egész "kapcsolat"?

Ez a lány nem azért van veled, mert szerelmes, csak azért, mert nem akar egyedül lenni, jó neki a társaság, új légkör a szuleiddel - anyuddal főleg azt jól van.

Szex nincs, de neki 1 hét elég lesz, miközben friss kapcsolatban akár naponta többször is kívánja a párját.

Egyáltalán mit szeretsz rajta, ha nem is ismered? Úgy tűnik te is csak azért vagy vele, hogy legyen valakid.

Döntsd el, hogy oké, hogy kihasználjátok egymást, vagy igazi párkapcsolatot szeretnél tapasztalni. Ennyi.

2023. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
De úgy érzem most hogy bármi rossz is van meg fogjuk oldani ha mindketten akarjuk. Nem vagyok vele de már most hiányzik. Össze vagyunk már szokva
2023. febr. 5. 21:14
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akarja, beszélgetni nem tudsz vele,sehová menni, neki pótszulok kellenek nem te.
2023. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

" nagyon beleszerettem már az elején és már akkor eldöntöttem hogy ő az igazi és vele akarom leélni az életem."


Nem te döntöd el/választod ki, ilyesmi nem egy ember döntésén múlik.

2023. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!