Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy baromira lelomboz, hogy 65 kg?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, akkor 55-56 kg volt. Most pedig már 65. Ha merek akár finoman szólni is érte, akkor mocskolódást kapok, hogy én "fogjam már fel végre", hogy ő így jól érzi magát, esze ágában sincs fogyni.

2023. febr. 5. 21:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
93%
Egy biztos! Mégpedig az, hogy nálad sokkal jobbat érdemelne. Mert te nem tiszteleted őt semennyire.
2023. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
92%

Beteg vagy az agyadra, és a csontos lányokat bírod.

ehhez a magassághoz teljesen jó a 65 sőőőőt ha sporoltol is és izmos akkor még majdnem kevés is. Ha jól érzi magát a bőrében akkor meg pláne jól is nézhet ki és a kisugárzása is teljesen korrekt lehet. Nem úgy a tied. Keress magadnak valami 40kg-s csajt aztán csá.. hagyd szegényt élni végre

2023. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen hülye emberek éltetnek, hogy még mindig itt vagyok. Feldobjátok a napjaim, köszi kérdező 😂.
2023. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
88%

Te beteg vagy. Vegyél néhány deszkat, az majdnem ugyanaz mint 170 cm-hez az 55 kg.

Nekem ugyanezzel a centivel 62-63 kg volt a súlyom, homokóra alkattal. Egyszer fogytam 58ra, logott mindenem, az arcom meg mint egy lóé kb.


Persze szived joga az ilyen soványakat szeretni, de jobb ha tudod, hogy idővel a legtöbb nő hízik, nagyon szerencsés gének kellenek ahhoz hogy valaki mondjuk 40 évesen, 2 gyerek után is ugyanolyan legyen mint 20 évesen.

Es ez a férfiakra is igaz. Aki nem kezd el edzeni, az 40 felé pocakos lesz.


Amugy a jóég mentsen meg minden nőt az ilyen felszínes fazonoktól, nem tárgyak vagyunk!

2023. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

#20:


Szerinted... Itt már majdnem mindenki betegnek tart, akkor inkább legyen szűz pasival, aki szereti és tiszteli, mint veled, aki eheztetne ha engedné.

2023. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi skacok, a valaszaibol itelve egy incel kamus, szokasos noket szido kerdese.


Multkor valamelyik incel leirta az egyik kerdeshez, hogy direkt azert van itt, hogy olyan dolgokat irjon, amiktol lejjebb megy az onbizalma a noknek.


Mintha amugy barkit meghatnanak a dolgok, amit itt irnak. Meg ugy sem, ha jo pasinak adjak ki magukat epp…🤷‍♀️

2023. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el, hidd el, talál majd millio olyat, aki megbecsuli
2023. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Neked az miért fáj, ha más férfi így is csinosnak találja? Ha neked így nem jön be, neked más az eseted, akkor szakíts vele, de miért akarod még meg is alázni, hogy rosszul érezze magát a súlya miatt?
2023. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
94%

#28:

Mert egy undorító féreg, azért.

2023. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
91%

"fogjam már fel végre", hogy ő így jól érzi magát, esze ágában sincs fogyni."

Tökéletesen igaza van, azt nem értem, miért hallgatja tőleg továbbra is ezt a f.szságot. Ha neked ezzel a (170 centihes teljesen egészséges) súllyal nem tetszik, akkor hagyd ott és kész, de fejezd be a cseszegetését.

2023. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!