Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy baromira lelomboz, hogy 65 kg?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, akkor 55-56 kg volt. Most pedig már 65. Ha merek akár finoman szólni is érte, akkor mocskolódást kapok, hogy én "fogjam már fel végre", hogy ő így jól érzi magát, esze ágában sincs fogyni.

2023. febr. 5. 21:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem (es a bmi szerint is) normalis a 170-hez az 55 kg. En 172 vagyok es 56 es nem vagyok sem beteg, sem betegesen sovany. De ugyanez igaz a 65kg-ra is, hogy normalis bmi.

Viszont! Mindenki mas, mashogy oszlik el a suly, meg nem mindegy, hogy izom a 65kg vagy haj stb... ugyhogy kb felesleges 2 szam alapjan itt veszekedni... :D

2023. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
88%

"Multkor valamelyik incel leirta az egyik kerdeshez, hogy direkt azert van itt, hogy olyan dolgokat irjon, amiktol lejjebb megy az onbizalma a noknek."

😂😂😂😂😂😂 édes istenem, ekkora bohócok a világon nincsenek. Elképzelem, ahogy Irénkék tucatjai kezdenek fogyókúrába bánatukban, mert valami lúzer online azt mondta, hogy a 62 kiló az vágósúly 🤡

2023. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
42 Pedig meg ecsetelt is valami olyasmit, hogy neki mar is eleg, ha legalabb egy darab no elgondolkodik, hogy talan tul nagyra van magaval es visszabb vesz😂😂 Szerintem meg egyet se fog meghatni, nemhogy egy tucatot.
2023. febr. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha szakítana veled.
2023. febr. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
80%

#41

Kórházakban ezeket az embereket nutridrinkre kötelezik! :D

170 centisen 55 kg (orvosi adatok szerint) súlyosan alultáplált. Tehát nem, semmilyen módon nem normális.

Fehérjedús étrendre fognak, illetve kapsz tápkiegészítőket! :D

2023. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%

"Kórházakban ezeket az embereket nutridrinkre kötelezik! :D


170 centisen 55 kg (orvosi adatok szerint) súlyosan alultáplált. Tehát nem, semmilyen módon nem normális.


Fehérjedús étrendre fognak, illetve kapsz tápkiegészítőket! :D"


Igen, 65 kilóval meg már ráírják a papírra, hogy túlsúlyos a hölgy.

Egyébként troll vagy nem troll kérdés vannak olyanok, akiknek a vékony nők tetszenek, csak arra nem jöttek még rá, hogy egy nő se maradt még nádszál.

2023. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
50%
Ja és nem fikázásból írtam, a test változik, senki sem marad 20 éves.
2023. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

#46

Tapasztalataim alapján írom.

Én nutrin voltam, fehérjedús étrenddel.

Papírokon az állt hogy súlyosan alultáplált voltam :)

2023. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a barátnőm papírjára meg 165 centihez 65 kilóval ráírták, húgy túltáplált.
2023. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!