Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Vagy próbálkozzak nála talán?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit régóta szeretek már. Semmi komoly nem volt köztünk soha. Csak egyszer kavartunk. Mert ő nem szeretett viszont eléggé. Talán csak játszott velem. Nagyon sokszor megbántott, bunkó volt és megalázott. Haragudtam is rá olyankor, de mindig azt hittem, hogy már nem is szeretem, de mindig miután elmúlt a harag rájöttem, hogy még mindig szeretem. Utólag mikor bunkó volt, megszakítottam minden lehetséges kapcsolatot vele. Pár hónapig nem is beszéltünk. De rájöttem persze szokás szerint, hogy szeretem még. Időközbe kiderült, hogy a srác jobbnak érezte, hogy minden kapcsolatot megszakítottam vele, mert nem voltak már veszekedések(amik persze az ő bunkósága miatt voltak), és egy lánnyal talán-talán alakul is neki valami.

De én egyszerűen nem tudom elfelejteni. Nem megy. Még mindig szeretem. És egyre többet és többet gondolok rá.

Hogyan felejtsem el? Vagy próbálkozzak nála talán?


2010. okt. 4. 17:17
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem hagyd a fenébe...egy pasi se ér annyit, h szenvedj miatta. ha ő is viszont szeretne, v legalább kedvelne, már rég megtalált volna. azt javaslom ismerkedj olyan pasikkal, akik megbecsülnek.
2010. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a hozzád hasonló lábtörlő mentalitású lányok miatt élhetnek és szaporodhatnak az olyan kis kretének, mint az említett srác. :( Hagyd a fenébe! Legyen már benned annyi büszkeség! Mit lehet szeretni egy tahóban?
2010. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem volt ő eleinte tahó. csak egy idő utána lett ilyeeen.

sokszor megpróbáltam felejteni.. de soha nem ment:S nem tudom mit tegyek már. pasizok meg minden.de így sem tudom elfelejteni :S más srácot egyszerűen nem is tudok szeretni :S

2010. okt. 4. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:

az ilyen pasi nem ér egy fabatkát sem!

ha fáj ha nem akkor is hagyd a francba!

ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

2010. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!