Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el? Vagy próbálkozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Vagy próbálkozzak? 16/F

Figyelt kérdés

Mepgróbálok rövid és tömör lenni.


Barátom volt a lány, többet éreztem, elmondtam neki. Ő aztmondta, lehet jó lenne meg minden, de inkább maradjunk barátok. Majd elmúlt egy kis időre a barátság, nagyon szomorú voltam. Most megint jóba vagyunk, de sajnos még mindig szeretem. Mit csináljak?


2009. dec. 8. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd őt...:( tudom hogy nagyon nehéz nekem is volt ilyenem... sajnáltam nagyon mert utána elbaszódott a barátságunk is, aztán újra jóba lettünk, és inkább nem mondogattam neki h jöjjünk össze, stb... aztán nemsokra rá Ő mondta h akar tőlem valamit.. kicsattantam a boldogságtól... de viszont mikor összejöttünk már nem volt annyira közös témánk, és természetesen szakítás óta, alig beszéltem vele( félév alatt 2×..)

tehát ha szeretnéd a barátságot megtartani akkor szerintem hagyd..


16/L

2009. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a barátság nem múlik el akkor haverok voltatok v vagytok . ha valakire azt mondom h barátom amit egy kezemen megtudok számolni h mennyi van akkor érte bármit bárhol és bármikor megteszek érte . lehet h nem találkozok vele minden nap de ha felhív pl hajnali 3 kor akkor megyek h segítsek . szal csak haverok vagytok sztem felejsd el ne találkozz vele amennyiben ez lehetséges ha osztálytársak vagytok v egy suliba jártok ugy nehezebb de sokkal jobb szar lesz ha szerelmes vagy belé és nem beszélszvel de az mégy sz×rabb ha azt várod talán évekig h mikor mikor mond igent a szerelmedre és mikor viszonozza 20/f
2009. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
osztálytársam
2009. dec. 8. 22:32
 4/7 anonim válasza:

16/L


volt már ilyen szitum nekem is. szivás :s . szerintem a barátság fontosabb. irto nehéz lesz elfelejtened de nem feledd a barátság szolhat egy életre szerelem viszont sajnos nem :( :)

2009. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy jó tanács: Nem jó újra melegíteni a káposztát. Ha valami nem ment azt el kell fogadni, semmiképp se tálalj ki neki az érzéseidről, keress egy másik lányt akit ugyanígy tudsz szeretni, minden jobb lesz :)
2009. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Válassz: A) bevallod neki h szereted: ő még mindig nem érez így irántad (szerintem így van, különben azért valahogy jelezné feléd), és megszakad a barátság, vagy elkezdtek járni, de akkoris ott van h mi van ha szakítotok, akkor is vége a barátságnak, sőts, mindennek.

B) maradj a barátja. Lehet h először nehéz, d ehosszabb távon talán ez éri meg a legjobban. Ha ezt választod próbálj meg tovább lépni, randizz mással:) Sok sikert én az utóbbit ajánlom:)

2009. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ui.: Ha osztálytársad pláne hagyd, írtó nagy szívás lenne ha esetleg szakítás után még összes is vesztek, hisz utána is midnig látnátok egymást, és ez pl. érettségi környékén nagyon gáz lenne.
2009. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!