Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a viselkedés azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés azt jelenti, hogy nincs szexuálisan kielégítve a férfi?

Figyelt kérdés
Sok fiatal felnőttkorú, FRISS(!!) kapcsolatban élő férfinél is látom, hogy szexi fehérneműs nők képeit likeolják. Értem, hogy nem vakságot fogadtak, de ha pl. fél éve vannak a párjukkal, akkor miért izgatja fel őket ennyire más nő? Ez természetes? Vagy nem elég nekik a párjuk?

2023. febr. 7. 15:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
#9 attól vagyunk emberek, hogy nem ösztönlényként viselkedünk. Illetve, te ez alól kivétel vagy, de az értelmesebbek nem bújnak ilyen ostoba magyarázat mögé.
2023. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

#9 imádom, hogy mindig ezzel jöttökXD


Ha arra lett tervezve, akkor miért nem gyereknemzés céljából szexeltek és miért védekeztek közben? :D

Vagy miért akarjátok annyira, hogy abortuszra menjen a nő ha véletlen mégis teherbe ejtitek?

Várom a logikus magyarázatod :D

2023. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért a kultúráltabb férfiak nem csinálnak ilyet. Ez szimpla pofátlanság.
2023. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

12.


ÉN, ha nem kéne gyerektartást fizetni, sem velük lakni, akkor én heti 4-5 nőt felcsinálnék.


Miért ne tartsa meg a babát? Mert csóró vagyok. :(

2023. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
24%

13

Ez a megcsalós kollégám, egy intelligens, tanult, extra udvarias, jó apa típusú férfi, nem tudom még milyen kvalitásokkal kellene még rendelkeznie a kulturáltsághoz. Valamiért ilyen kattanása van, pedig a felesége szép, csinos, okos, és szintén tanult nő.

És nem ők az egyedüliek a "kulturált" világban, ez alkati kérdés szerintem.

2023. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%

#15


Az élethez is kell egyfajta intelligencia és empátia vagy ilyesmi. Attól hogy valaki tanult és alapvetően intelligensebb jellem még lehet seggfej a szeretteivel. Lásd: kollégád.


Egy ember jelleme nagyon sokrétű.

2023. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%

16

Éppen erre világítottam rá, mivel te kultúrkörökkel dobálóztál. Semmi köze a kulturálságnak a jellemhez.

2023. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
8%
11-es veled az a baj, hogy egy iskolazatlan segghulye vagy. Attol mert, megtanulod az osztoneid kordaban tartani, attol meg nem halnak el. Az a baj, hogy az ilyen egyszeru primitiv embereket felhuzni egy olyan szintre, hogy tarsalgo felek legyunk es megertsd, amit irtam nagyon idoigenyes, mert egy komplex tema, mint biologia, mint filozofiai ismereteket olel fel, te mindben szukolkodsz.
2023. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt jelenti, hogy nem szór nemeket másoknak.
2023. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb nézi, de az a likeolósdi annyira szánalmas. Csak magát égeti vele.
2023. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!