Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet leépíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leépíteni egy kapcsolatot, ha szereted a másikat, teljesen közös az életetek, bármiről tudtok beszélgetni mint a legjobb barátok és megszakad a szíved is a gondolattól, hogy önként vess véget ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ennyire jó társam, de a szex sosem volt köztünk az igazi, négy éve vagyunk együtt és csak kínlódunk. Vonzónak tartjuk egymást, de teljesen más az ízlésünk és az igényszintünk, neki fura, amire én vágyom, nekem meg lelombozó, ahogy ő szeretné (és az is, hogy sokkal ritkábban igényli, mint ahogy nekem jó lenne). Ha az én elvárásaim szerint alakul, akkor is azt érzem közben, hogy túlságosan a kedvemre akar tenni és vigyáz rám ahhoz, hogy felszabadult legyen. Semmi értelme, hogy elmondom neki, mire vágyom, neki meg az inkább idegen, nem tud improvizálni és teljesen ráfeszül csak a dologra. A romantika megvan, a jó kapcsolat megvan, de akár arra gondolok, hogy rendes nemi élet nélkül, akár arra gondolok hogy nélküle élem le az életem, egyszerűen csak rettenetesen szomorú vagyok. Milliószor átbeszéltük, tartósan semmi sem változott, nem látok magam előtt más utat, de képtelen vagyok megtenni. Annyira egyszerű lenne az egész, ha rá tudnám sütni a kapcsolatunkra, hogy szar, de nem az:(
2023. febr. 7. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Huhh, ezt a dillemmát még olvasni is szörnyű. Sajnálom.
2023. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Hm, pedig a szerelemhez hozzátartozik a kielégítő szex és bizony negatívan hat a kapcsolatra.

Minél tovább húzzátok annál rosszabb lesz, mert nemcsak az ágyban fog kiütközni hanem más téren is.

Változás nincs, csak szenvedés, akkor mi értelme van folytatni?

Mint mondják néha a szerelem kevés és ez a ti vagytok rá az élő példa.

Tudom, tudom nagyon könnyű leírni, hogy vessetek végett az egész párkapcsolatnak, viszont hidd el nemsokára/később sokkal rosszabb lesz.

Természetesen nehéz lesz kiheverni, de inkább bánkódj egyedül/külön mint egymást bántsátok meg jobban.

Az okosak azt is mondják, hogy ha tényleg szereted, akkor adj neki esélyt, hogy mással boldogabb legyen (és fordítva)!

2023. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

"Hogyan lehet leépíteni egy kapcsolatot, ha szereted a másikat, teljesen közös az életetek, bármiről tudtok beszélgetni mint a legjobb barátok és megszakad a szíved is a gondolattól, hogy önként vess véget ennek az egésznek?"


Úgy, hogy vele maradsz, szenvedni fogtok továbbra is mint a kutya, még rosszabb lesz a szex olyannyira, hogy már kedvetek se lesz hozzá - főleg a párodnak, mert hát mindent megtesz, de sajna kevés, mert idegen terep és képtelen elengedni magát, elveszed az önbizalmát, szexuális szinten is tönkre teszed.

Aztán jönnek a konfliktusok, a szemrehányások, hogy:

"Én mindent megtettem mégsem tetszik!" vagy a sértések mint:

"Unalmas vagy, nulla az ágyban!" közben lehet talál az egyik szerető(ke)t, aki szakítást eredményez.

Megvárod míg ilyen szintre épül le a kapcsolat?

Azért, mert szereted? Mert amúgy minden okés? Nyugodtan.

Ne legyetek önzőek és adjatok egymásnak lehetőséget, hogy olyan partnerre leljetek, akik minden jellegű kívánságaitokat ki tudja elégíteni.

2023. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

soha nem szabad azzal együtt maradni akivel az ágyban nem elégítitek ki egymást, öreg hiba


csak simán engedjétek el egymást, békével

2023. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretitek egymást. Csak civilizáltan el tudtok lenni egymás mellett, és így rosszabb az egész. Valamelyikőtöknek muszáj elkezdenie az őszinteséget.
2023. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Ahh, ismerem a szituaciot, szintenzenesz.

Nagy dilemma mert ha minden passzol csak ez nem, lehet hogy szakitas utan az ember MEG ILYET SE talal. Mert sajnos az aki normalis az nem sokaig marad a piacon. Csak azok akiknek valami bajuk van. Szoval nagy a riziko hogy ilyen szempontbol az ember csöbörböl vödörbe esik. Vagy ket szek között a földre…

En sem tudom mit csinaljak… :(

2023. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

“de teljesen más az ízlésünk és az igényszintünk, neki fura, amire én vágyom, nekem meg lelombozó, ahogy ő szeretné (és az is, hogy sokkal ritkábban igényli, mint ahogy nekem jó lenne). “


Ezt tudnad reszletezni?


Szerintem ilyen kulonbseg minden pcsolatban vannak.

2023. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Én örülnék, ha heti szinten azért szexelnénk, ő eléggé aszexuális, havonta-kéthavonta ha igazán lelkes, de tavaly volt, hogy 3-4 hónapon keresztül nem történt semmi.


Ő inkább az a romantikus fajta, szerelemből szexelne és túlságosan óvatos, visszafogott. Nem igazán lételeme a szex, inkább csak kifejezőeszköz. Én szeretem a spontánabb, vadabb együttléteket, amiket nem kell kifejezetten kezdeményezni, hanem eleve olyan a légkör köztünk, hogy bármelyik hosszabb csókolózás vagy közös elfoglaltság alkalmával elvihetjük ilyen irányba a dolgot. Például vágynék rá, hogy a közös főzés ne csak a főzésből álljon, de ő nem az a fajta, aki megb*sz a konyhapulton vagy nekinyom a falnak vagy szeret fantáziálni, kísérletezni és magától jönnek neki ezek az ötletek.


Csomószor volt, hogy lett volna kedvem hozzá, de ő ebből semmit nem vett észre. Annyira lelombozónak és megalázónak érzem, hogy elé kell ilyenkor állni és megmondani nyíltan az arcába, hogy szexelni szeretnék vele, csináljon ezzel valamit (és van, hogy még vissza is kérdez, hogy "most?" vagy csodálkozva mosolyog, mintha nem tudná pontosan, hogy ez rajtam nem múlt soha)). Nem az lenne a természetes, hogy az ember érzi a másik csókjaiból, öleléseiből, ha az többet akar épp?


Nem érzem magam vonzónak sem, mert nem érzem, hogy az egyetlen ember, akivel jelen helyzetben megélhetném ezt, ténylegesen kívánna annyira, amennyire szeretném.

2023. febr. 9. 13:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem aszexuális, meg nem igazán lelkes, meg romantikus fajta, meg óvatos, meg visszafogott, meg a többi. Valahogy azt kéne tényleg tudomásul venned, hogy nem jössz be neki, de mégis veled van kényelemből, szánalomból, megszokásból, vagy annyira nem fontos neki, hogy a szerelemben megvalósítsa az álmait, ki tudja melyik okból. És ugyanez visszafelé is részedről.
2023. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez óriási gáz, várni arra, hogy mikor akarna.

Azonnal szakítanék helyedben.

2023. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!