Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan kérdéssel fordulnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kérdéssel fordulnék hozátok, hogy? Van egy fiú nagyon tetszik, és nagyon sokat beszélgettünk, viszont ez mind megszakadt, már olyan szinten hogy beszélni sem akar velem!

Figyelt kérdés
De 1éve oda vagyok érte, és nem tudok túl lépni rajta pedig igazábol nem is ismerem. A fiú is ugyan úgy oda van értem mint én érte! Sok rosszat halott rólam, (a kis falu átka, a sok szar keverés) és ezért szakított meg velem minden beszélgetési lehetőséget! NEM akarom elfelejteni, sem tul lépni rajta, a sok bölcs mondás szerint sem, hogy ne várj senkire amikor másnáé első is lehetnél. NEKEM Ő KELL, és egy jó tanács, hogy hívhatnám fel magamra ugy a figyelmet, hogy ő azt észre vegye. Remélem van köztünk olyan aki, pozítivan látja a dolgokat, és meg érti azt, hogy hiába taszít engem akkor is vonz engem. HELLPPPPPPPPPPP
2018. nov. 27. 21:43
 1/2 Zzzz90 ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz. Lenyeled a büszkeségedet, félelmeidet és felkeresed. Elmondod neki, hogy amiket hallott rólad, azoknak mi az igazságtartalma és felhívod rá a figyelmét, hogy te szeretnél vele újra ismerkedni.


Semmi más nem működőképes értelmes emberek között ilyen szituban. A felnőtt kategóriába írtál, ezért megelőlegeztem nektek egy kis érettséget. Ne játszmázgatással akard felhívni a figyelmét, mert az semmire se jó.


Aki ismerkedés alatt taktikázik, az a párkapcsolat alatt is fog. Az pedig a szakításhoz vezető úton az első macskakő.

2018. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyílt, egyenes és òszinte kommunikációval.
2018. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!