Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de egyszerűen nem tudok szerelmes lenni belé. Nem tudok nélküle létezni a szívem megszakad akárhányszor ez csak eszembe jut és borzasztóan érzem magam az idő múlásával, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz nélküle létezni? Mi köt hozzá?

Szerintem ha nem szereted engedd el. Ne vedd el tőle az esélyt, hogy találjon vkit, aki viszont szereti. Bármennyire is nehéz, de ne kösd magadhoz vmilyen önző érdekkel, jobb lesz nektek külön, ha nincs szerelem.

2018. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted miért nem tudsz nélküle létezni ? Vagy inkább miért nem akarsz.....
2018. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

kapcsolatfüggés?


Erősítsd meg önmagadat; szeresd magadat;

írd össze a jótulajdonságaidat;mi az ami jó benned, ami téged szerethetővé tesz;


Vagy pl hogy tudjad magadról, hogy törekszel a jóság, a tökéletesség felé;


Pl törekvést, h igyekszel egyre jobb lenni; azt láthatod abban, ha megpróbálsz leutánozni egy tánckoreográfiát pl netről és minél jobban.

2018. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt most nem értem.
2018. nov. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem meg pont az a bajom, hogy bármilyen csajba bele tudok zúgni. Szörnyű..
2018. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
73%

Legyen neked fontos, tekints rá nőként és ne tekints rá törődéssel (ne foglalkozz vele, mire van szüksége, stb. mert különben csak sima szeretetet fogsz érezni), és rögtön szerelmes leszel. (Úgy tűnik fontos neked, szóval gondolom

a 2. vagy 3. feltétellel van gond.)

2018. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom jól megfogalmazni, pont ez a baj hogy senki nem fontosabb nekem nála, bármit megtennék érte egy pillanat alatt el tudok érzékenyülni ha valami olyan dologra gondolok hogy neki valami baja esik, de egyszerűen mégsem tudok szerelmes lenni.. Senkinek nem kívánom
2018. nov. 19. 07:37
 8/16 anonim válasza:
77%
Amint mondtam, ha törődsz vele akkor csak szeretet fogsz érezni, a szerelmet kizárja a törődés mivel ha mindkét érzés feltételei adottak, akkor a szeretet lesz erősebb (valószínűleg azért, hogy ne lehess szerelmes az utódodba), ha szerelmet akarsz érezni akkor meg kell tanulnod kicsit eltávolodni tőle érzelmileg és törődés nélkül tekinteni rá (nem figyelembe venni, hogy mire van szüksége, esetleg, hogy hogy érzi magát, stb.). Nyugodtan ülj le, csukd be a szemed és idézd fel őt magad előtt, gondolj rá nőként (akárhogy is nyilvánul ez meg a gondolataidban), de mint egy teljesen különálló, független lényre, akinek a jólétéhez nincs semmi közöd (mondjuk képzeld el, hogy figyelmen kívül hagyod ha panaszkodik valamiről), egyszerűen csak együtt akarsz vele lenni. Aztán figyeld meg hogy ez után hogy érzel iránta ha rá gondolsz, ha szerelemszerűen, akkor változtasd meg így a hozzáállásod általánosságban.
2018. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp megpróbálom ezt, és köszönöm hogy nem hülyének nézel, hanem felfogod amit leírtam!:)
2018. nov. 19. 09:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy bipoláris véletlenül?

Mármint h sokat törődik veled, és ez esik jól, de katyvasz az érzelem világod?

2018. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!