Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépnétek túl?

Figyelt kérdés

Szimpi pasi, 1 éven keresztül kétértelmű célzásokat tesz, érezteti, hogy tetszel neki és érdeklődik irántad. Rengeteget beszélgettek, találkoztok. Nagyon beleszeretsz, éppen elhatároznád, hogy lépsz (volt egy tényező az én részemről és az ő részéről amiért nem volt szabad). Mikor már azt gondolod, hogy minden akadálynak vége, tök váratlanul kiderül, hogy felesége van (akiről nem tudtál) és a feleség babát vár.


Számomra sokkhatás volt. Megszüntettem minden kapcsolatot vele, próbálom kerülni, de néhány okból kifolyólag képtelen vagyok. Napi szinten szerencsére nem látom már, bár lesz néhány alkalom amikor fogom még látni. Felejtés nehezen megy, nem tudom mit tegyek, nagyon fáj.


2023. febr. 7. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nehezen tudom ebbe a helyzetbe beleképzelni magamat, mert ha egy férfi kétértelmű célzásokat tesz, érezteti velem, hogy tetszem neki, érdeklődik irántam, viszont egy, esetleg max. két hónapon belül nem hív el randizni, akkor nem tudom komolyan venni, és nem nem zúgok bele, nem élem bele magam, hogy érdeklem, abban meg nem vagyok partner, hogy egy évig szórakozzon velem.


De ebben a helyzetben, amiben vagy, én is azt tenném, hogy zéró kapcsolat, teljesen leépíteni az életemből.

2023. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem úgy, hogy a hányinger elkapna minden alkalommal, mikor ez a csóka eszembe jut, és az undor miatt örökre kiábrándulnék.
2023. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt egy ok amiért egyikünk sem léphetett volna. Legalább is ezt gondoltam, és úgy voltam vele, hogy a bizonyos tényező után lépni fogunk. De erre én sem számítottam...
2023. febr. 7. 23:22
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Te nem, ő viszont nyilván végig tisztában volt vele, hogy házas ember.
2023. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ami a szívemen, az a számon.

Két ilyen szerencsétlen b@lfaszt mint Ti vagytok ritka, hogy egymásra bukkanjon. 😊

Miért nem tudja két egymásnak szimpatikus ember, ennyi beszélgetés után sem kinyilvánítani az érzéseit?

Félnek a folytatástól? Vagy attól, hogy megszűnhet a jó ismeretség?

Megszűnt! Nem?

Így jobb?

Nem!

Mivel ilyen kérdés foglalkoztat.

Helyedben felvenném vele a kapcsolatot, elmondanám ŐSZINTÉN az érzéseimet.

Ha valóság amit itt írtál, akkor minden bizonnyal Ő is így fog tenni, ha bátor a válaszhoz.

Ezután alakul, ahogy kell, hogy alakuljon. Viszont benned nem merül fel ilyen kérdés, mert megkapod rá Tőle a választ.

2023. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

"Volt egy ok amiért egyikünk sem léphetett volna. Legalább is ezt gondoltam, és úgy voltam vele, hogy a bizonyos tényező után lépni fogunk."


Esetleg az volt az ok, hogy párkapcsolatban voltál?

2023. febr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Minden bizonnyal az lehetett. De, hát Őszintének lenni még egy anonim oldalon is nehézkes.

2023. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam párkapcsolatban. Egyszerűen egy alsóbbrendű helyzetben voltam, ami most szűnt meg. Ezért nem volt szabad.
2023. febr. 8. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Alsóbbrendű helyzet?

Ezt kifejtenéd?

2023. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, erre az alsóbbrendű helyzetre én is kíváncsi vagyok.
2023. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!