Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány év együtt járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év együtt járás után kötnél házasságot a pároddal?

Figyelt kérdés

És hány éves korban? Mennyi lenne az alsó és felső határ?


Ezt a kérdést főleg úúgy kb 25 év alattiaknak szánom. De írhatnak azok is, akik már megházasodtak, hogy mennyi ideig voltak előtte együtt a párjukkal!!

Csak kíváncsiságból, köszi:)


2010. okt. 4. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
min 2-3
2010. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok és szerintem annyi idő alatt megismerik az emberek kívül belül egymást :)
2010. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

értem, köszi :)

és ha pl 18 éves lennél akkor is? vagy csak később?mennyi lenne a minimum korhatár?

2010. okt. 4. 19:56
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem legyen meg olyan 2 év kapcsolat, mert ennyi idő alatt már körvonalazódik, hogy lehetséges-e a folytatás. Én pedig személy szerint 26-27. évem felett tervezek házasságot, ha úgy fognak állni a dolgok. 22/f
2010. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hát jó lenne ha lenne párom de nincs:P... egyébként meg amint eltom tarnati a családom onnantól de persze elötte 1 év együttélés hogy kibírjuk e egymást+ nemtom mennyi idő után költözhetünk össze... 19F
2010. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hát...ha vagy 24 évesen összejönnénk,2 év járás után,talán összeházasodnánk.Semmi esetre sem sietném el,meg elvégre is elöször inkább összeköltöznék vele,1,5 év után és aztán házasság.Ez nagyon megfontolni valo dolog szerintem.21L.
2010. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 LN09 ***** válasza:
100%

Én 10 év együtt járás után, 25 évesen mentem férjhez... Igen, igen 15 évesen ismerkedtünk meg :) Akkor még más idők voltak :)


18 évesen nem mennék férjhez, az még szerintem nagyon korai. De te érzed, mennyire erős a kapcsolatotok. Lehet, hogy aki 18 évesen megy férjhez, sosem válik el, mig aki teszem azt 10 év együttjárás után felnőtt fejjel, az pár év múlva elválik...

2010. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a véleményem. Én 24-5 éves korom előtt nem nagyon szeretnék megházasodni.. Persze 24 évesen is csak akkor ha lesz olyan barátom (vagy a mostani barátommal addig együtt leszünk). És szerintem is minimum 3 év után. Köszi a válaszokat, de még írhattok áááám ;)
2010. okt. 4. 20:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyébként azért tettem fel a kérdést, mert 2 éve együtt vagyok egy fiúval és 17 éves vagyok. És belegondoltam, ha tegyük fel együtt leszünk még 21 éves koromban is, akkor az már 6 év, addigra meg benne van hogy megkéri a kezem (ő ilyen típus, már volt erről szó). De ez még a jövő zenéje:D
2010. okt. 4. 20:04
 10/19 anonim ***** válasza:

5 év után vettem feleségül, de csak mert egy "baleset" történt. 24/23 voltunk.

Már tudom, hogy hamarabb kellett volna.

2 év kapcsolat, és 2 hónap együttélés bőven elég előtte. Annyi idő alatt kiderül minden, ami fontos.

2010. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!