Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk 4 év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk 4 év után a barátommal. Nekem még nagyon fáj, ő láthatóan túl van rajtam. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, a volt barátom 21. Csütörtökön reggel írt egy sms-t, hogy mindenképpen beszélni akar velem. Én akkor nem gondoltam semmi rosszra, így vártam, hogy érjen be a faluba. Amikor megjött elmentünk a közeli tóhoz, és mondta, hogy nem szeretne bántani, de neki ez a kapcsolat már nem arról szól,amiről eddig, már nem úgy szeret, mint régen. Nagyon rosszul esett, ennyi idő után, amikor annyi rossz dolgon mentünk át.A haverjai azért, mert falusi vagyok, nem fogadtak el, és akkor is, inkább kiállt mellettem, és hasonlók.Miután ezt elmondta, visszavitt a faluba, és amikor kitett a házunk előtt, visszaadta annak a kettétört medálnak a felét, aminek a másik fele nálam volt. Nem akartam elvenni tőle, de erősködött.Ezt a medált még akkor kaptam, amikor fél évesek lettünk, nagyon hozzám nőtt, és nincs egyszerűen szívem levenni. Én mondtam neki, beszéljük meg, de ahogy elnéztem, meg hallottam,ő már teljesen túl van rajtam. Megérné még egy próba szerintetek? Előre is köszönöm!
2010. okt. 4. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár nap alatt látványosan túl van rajta, akkor nem érdemes erőlködni. Ebből már nem lesz normális kapcsolat. Az is lehet, hogy bejött a képbe egy másik lány.
2010. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Többé-kevésbé hasonló cipőben járunk, engem 4 és fél hónapja hagyott el a volt barátnőm, akivel majdnem 4 évig voltunk együtt. Borzalmasan nehéz kiheverni egy ilyet, de szerintem nem érdemes újra próbálkozni, mert csak megalázkodsz előtte, és azt szintén nem könnyű feldolgozni. Nem ismertem a kapcsolatotokat, így nyilván csak általánosságokban tudok beszélni. Az én exem egy másik fiúért hagyott ott (bár ennél bonyolultabb azért a cselekmény), de már nagyjából túltettem magam az egészen. Hidd el, ha ez nem működött, akkor nem ő volt neked az igazi! Csak türelmesen kell várni, és addigis a jövődet építeni, hogy a leendő nagy Ő-vel minél gondtalanabb, boldogabb életed lehessen. :) Beszélgess erről olyan ismerősökkel, barátokkal, akik átéltek hasonlót, nekem az rengeteget segített!


20/F

2010. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!