Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő az erősebb személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő az erősebb személyiség, mennyire jó ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Legalabb nem veszik lábtötlőnek valszeg.
2023. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
van akinek jó, van akinek nem. Sok olyan kapcsolat van, ahol az van, amit az asszony mond. Ezt van aki elviseli-szereti, vagy kihátrál belőle.
2023. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Papucsoknak jó
2023. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nőként irom, nem jó. De ez férfitól is függ, ha a férfi döntésképtelen, teszetosza, valakinek vinni kell előre.

Volt olyan kapcsolatom ahol én voltam erősebb, most olyan van, ahol a férfi, ez sokkal inkább működőképesebb és abszolút nem csinálok belőle presztizskérdést.

2023. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tegnap merült fel, párom mondta hogy szerinte mi egyformák vagyunk, csak én sokkal erősebb személyiség vagyok ami néha jó néha nem. De most ez van, ha rá várnék hogy megcsinaljon bármit is akkor várhatnék rá. Alig van önálló gondolata.
2023. febr. 11. 15:48
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha az asszony parancsol akkor egy ideig eltűri a teszetosza béta hímet, majd keres egy férfit aki nem egy pincsi kutya🙂
2023. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumokból áll egy kapcsolat, nem mások irányításából. Az a nyomi, aki pincsizett, soha életében nem volt kapcsolata, ha mégis akkor tiszavirág életű lehetett.
2023. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban legyél a férfi a domináns. Más esetben papucs a fiúcska és olyan lesz a kapcsolat amilyennek a nő szeretné.
2023. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem irányítom csak vannak dolgok amik egy idő után sok úgy hogy nem történik változás, utána meg hogy szóvá teszem csinálja azért mert én azt mondtam hogy zavar. És akkor úgy jön le hogy nekem meg akar felelni, ami meg nem természetes.
2023. febr. 11. 16:28
 10/17 anonim ***** válasza:

ezt hívják kompromisszumnak. Cserébe te is megteszed azt neki, amit te nem szeretnél. Talán ő is azt gondolja, hogy meg akarsz neki felelni?

Miért nem természetes? Mi lenne természetes? A fejedbe nem lát senki, hogy magától megtegye azokat, amiket te szeretnél, hogy megtegye. Ha szó nélkül megteszi is ugyanúgy lehet "papucs", mintha nem szóltál volna neki. Attól függ mit vársz el és mit adsz cserébe. ha ő belead 50%ot neked is 50et kell beleadnod.

2023. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!