Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodás után helyrejött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodás után helyrejött a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

12 éve, nagyon fiatalon jöttünk össze, már házasok vagyunk, 2 éve szülők.


Az utóbbi időben már nem tudunk miről beszélni. Nincs közös program, nincs közös téma. Ő csak a munkájáról beszél, én csak a gyerekről. Elbeszélünk egymás mellett. Egymás negatív tulajdonságai egyre inkább kiéleződnek a másik szemében. Én sajnos negatívan látom a gyerekünkkel kapcsolatos egészségügyi dolgokat (kivizsgálás alatt áll), így nálam sokszor beszédtéma meg szerinte túlféltem őt, ezt sokszor felhozza, mert irritálja őt. Engem meg az, hogy leszar mindent, amit gyereknevelés terén kérek tőle. Simán ott hagyja percekre a 40-50 cm magas ágyon percekre a gyereket, aki nonstop pörög meg dobálja magát. Leesett már úgyis kisszékről fejre, hogy ketten ültünk mellette.


Mondtam menjünk ketten moziba (3 éve nem voltunk), de nem tetszett neki az ötlet, mert a gyerekünket csak egyszerre a 2 mamára bíznám (eleven egy gyerkőc🙂 és anyósomban sem bízom), de neki ez nem tetszik, mert sérti őt, hogy nem egyedül az anyjára. Na azt biztos nem fogom, szóval így sehova nem jönne velem. Egyébként is neki nincs kedve moziba menni... (régen valamikor havi 2 jártunk). Mondtam menjünk este valahová ketten, meginnék 1 koktélt. Az sem tetszik neki... (amúgy 30 alatti vagyok, nem 50 éves, de még akkor sem lenne benne semmi), mert akkor itt kellene éjszaka kerülgetni mamát meg szerinte kapuzárási pánikom van, mert mindenhová mehetnékem van. Persze, mert 3 éve nem voltam kikapcsolódni és ha terhes lennék (amig nem jön helyre a kapcsolatunk ilyen nem lesz), ismerve magam még 3 évig nem kapcsolódnék ki. Ez 6 év!


Közöltem vele, hogy akkor kimozdulok mással, erre meg megsértődik, hogy nem vele. Hát b*szki. Szex egyébként van, annyi, mint gyerek előtt volt.


Az is a baja, hogy nem merem bébiszitterre bízni, mert akkor a vidéki nagyikat nem kéne helyezgetni. Hiányzom neki csak nem jól fejezi ki. Én meg próbálok nyitni, de neki semmi nem jó.


Ha volt ilyen gondotok megoldotta az idő vagy válás lett a vége?



2023. febr. 14. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezért gáz mikor a tini szerelmeddel maradsz, amiket leírtál elfogadhatòbb lenne 30 év házasság után, mondjuk 50 vagy 60 évesen. A férjednek is akarni kelleni rendbe hozni, az eleve jò dolog, hogy te akarod, csak egyedül kevés vagy hozzá. A kérdés, ilyen fiatalon mikor unod meg, hogy szexen kívül, abszolut levagy kakilva.
2023. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön le, hogy egyikőtök sem enged.


Szerintem a házasságotoknak lehet, hogy jót tenne, ha elmennél dolgozni, talán nem csak a gyerek körül forognának a gondolataid. Ő meg néha maradhatna otthon, hogy vigyázzon a gyerekre.


A bébiszitter szerintem jó ötlet, nekem ez a se bébiszitter, se egy nagymama, kicsit ilyen kifogáskeresésnek tűnik, hogy adjunk annyira lehetetlen feltételeket, amik nem fognak összejönni, és legyen a másik az idióta, mert nem segít.

2023. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Én a kérdésre válaszolok. Két válás után egyik exnejemmel.sem beszélek, a kicsi nálam maradt. 5 éves, lassan nem emlegeti anyucit. Nincs, ami helyrejöjjön.


Egyetemet végeztem, a magyar mellett még két nyelvet beszélek. Mindkettőt sikerült kizárnom az életemből. Mert ez a helyes!

2023. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!