Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a kapcsolatnak a sorsa így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal egy jó ideje meghalt a szexuális életünk, ha szexelünk is az azért van hogy nekem jó legyen, ezért már szex sincs.

Volt egy fertőzése neki, ami miatt nem kívánja a szexet, legalábbis ezt mondja.

Szerintem szimplán csak már nem kíván de ezt leszámítva őszintén szeret és ezt tudom is.

Viszont itt vagyok én egy 23 éves férfi akinek azért még nem járt le az órája és a nap 24 órájában csak szexelne!

Gondolkodtam a szakításon, viszont 2 hete kiderült hogy terhes.

Ő nem akarja elvetetni és ezt tiszteletben is tartom, én se szívesen.

Viszont mi lesz így a kapcsolatunkkal szerintetek?

Gombafertőzés és PCOS okoz ilyet?

Gábor/23f



2023. febr. 15. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az az egy ideje? Ha 2 hete derült ki, hogy terhes, akkor kb 6-8 hetes lehet, szóval nem olyan régóta nem szexeltetek. Megértem, hogy a betegség..stb, kérdés, hogy ő akar-e ezen változtatni? Mit mond amikor ezt felhozod neki? Mit akar tenni?

Szerintem felesleges lenne 23 évesen eltemetni magad egy boldogtalan kapcsolatba, pláne egy gyerekkel megspékelve,akinek gyakorlatilag predesztinálva van a folyton feszült légkör, a vita és a csonka család. Szóval ezt marha gyorsan tisztázni kellene

2023. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kamu. Alig van szex, de azért terhes pcos-an, ami még plusszba nehezíti a teherbeesést.
2023. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

A bakteriális vagy gombás fertőzés nőgyógyász által felírt vényköteles gyógyszerekkel 1-2 nap alatt elmúlnak. Ha erről van szó, ez csak lustaság kérdése, ha nem akar elmenni dokihoz. Nem ciki, rengeteg nőnek van/volt ilyesmi fertőzése, egy szimpla fürdőzés utáni alkalommal is kialakulhat vagy pl stressz hatására vagy ch gazdag étrend mellett.


PCOS-snek sem kellene ilyet okoznia, esetleg endometriózis okozhat.


Mindenképp vizsgáltassa ki magát a párod, hogy milyen fertőzés állhat fenn.


23 évesen baromi fiatal vagy egy rossz kapcsolatra, de ha már becsúszott a baba, érdemes dolgozni rajta. Először egy doki, legyél türelmes, beszélgessetek minél többet, hogyan képzelitek el a kapcsolatotok jövőjét, stb.

2023. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

3. Van olyan gombás fertőzés ami nem 1-2 nap. Ha nincs szerencséje, lehet hogy felborult bélflóra okozza, de hallottam olyat is hogy valaki átszivárog. (Igen, onnan, igen és oda.) Bár ez baromi ritka. De legtöbb esetben ezek a gyógyszerek nem érnek semmit. Engem csak 2 évig kezeltek félre..



Pcos: Tényleg baromi nehéz mellette teherbe esni, főleg ha nincs elég hormon hozzá. Eddig még nekem sem sikerült, bár én nem is szeretnék.


Libidó: Engem az is érdekelne, hogy ő nőként érezte magát? Ki volt elegitve? Vagy a szexben nem is figyeltél rá?


Olyan könnyű a nőkre húzni a dolgot hogy nincs libido, nem kíván. Ha nem kíván, annak oka van. A gyerek meg egy jó kifogás jogy megtartson, ennyi.

2023. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én nem értem hogy eshetett teherbe ha nincs szex? Szűz Mária II, vagy mi? Ki tudja milyen betegsége van és te a szexről dumálsz. Kísérd el szépen kivizsgálásokra, lehet szégyelli, hogy mi a baja, sok olyan nő van.

De minél előbb, mert terhes!

Ez is milyen pocsék jellemre utal már... Szex a lényeg, viszont terhes.

Baszki minek neked gyerek???

Ha megszuletik te azt hiszed, hogy lesz kedve kifeküdni neked estéről estére? :D

Gondolkodj már egy kicsit! Ha szeretnétek megtartani, akkor ideje lenni felnőttként viselkedni mindkettőtöknek...

2023. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
A terhesség első trimeszterében én sem kívántam a szexet. A férjemnek ez tűnt fel elsőnek (akkor nem tudtuk még), hogy nem igazán lehetett úgy hozzám érni, holott előtte nekem volt mindig nagyobb az étvágyam. Aztán valahogy a 14.hét körül jött vissza az igényem. Addig gyakori émelygés, hányinger és fáradtság érzésem volt. Mellette dolgoztam napi 8-12 órában akár heti 6 napban. Nem a szex körül forgott az agyam, a férjem pedig elfogadta és nem erőltette. Voltak egyéb alternatívák is arra, hogy kielégítsem. Most ezen nem tudom mit vagy kiakadva...
2023. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1 éve nincs már szex, max havi 1-2

Így sikerült a baba is

2023. febr. 15. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát igazából, ha 1 éve nektek ez így rendben és igazán egyikőtök sem akar változtatni, akkor most hirtelen mi a gond? A gyerek? (ahhoz meg külön gratulálok, hogy még havi egyszer sem sikerül megfelelően védekezni...)
2023. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Szia. Sajnálom nagyon a dolgot. Nálunk is volt hasonló helyzet, de nálunk először a baba jött majd a nulla sex.

Én a babát elvetettem ( albiban lakunk, akkor 4 hónapja voltunk együtt még csak) . Mi ezt átvészeltük… együtt vagyunk még. Azóta szedek fogamzásgátlót rendszeresen.

A sex nálunk is megritkult. Elsőnek a párom részéről, félt az újabb terhességtől. Majd megbeszéltem vele, hogy ez így nem lesz jó, mert igenis én mással fogok sexelni ha ő nem teszi meg. (Nem fenyegetve, időt adva közöltem ezeket vele!)

Nos, minden fasza , rendszeresen sexelne csak az a baj, hogy mire visszaállt a dolog , mostanra én nem akarom nem kívánom :( Sajnos kiölt belőlem minden ilyet. Vagyis igen sexelnék egy jót, csak nem vele! :(

Én épp készülök a szakításra…


A babát vetessétek el ha szerelem sincs köztetek. Ne legyen csonka családotok. :) Majd keressetek magatoknak egy másik társat! :)

Fiatalok vagytok ne basszátok el az életeteket!!

29N

2023. febr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

9. Kérlek ne legyél ilyen sötét...


Nem a párod ölte ki a vágyat belőled hanem a tabletta.. de te is okos vagy, ha tovább szeded.


Jobban a srácot sajnálom hogy veled van. Szakíts, jobb lesz mindkettőtöknek.

2023. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!