Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a kapcsolatnak a sorsa így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal egy jó ideje meghalt a szexuális életünk, ha szexelünk is az azért van hogy nekem jó legyen, ezért már szex sincs.

Volt egy fertőzése neki, ami miatt nem kívánja a szexet, legalábbis ezt mondja.

Szerintem szimplán csak már nem kíván de ezt leszámítva őszintén szeret és ezt tudom is.

Viszont itt vagyok én egy 23 éves férfi akinek azért még nem járt le az órája és a nap 24 órájában csak szexelne!

Gondolkodtam a szakításon, viszont 2 hete kiderült hogy terhes.

Ő nem akarja elvetetni és ezt tiszteletben is tartom, én se szívesen.

Viszont mi lesz így a kapcsolatunkkal szerintetek?

Gombafertőzés és PCOS okoz ilyet?

Gábor/23f



2023. febr. 15. 07:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

9. A sex az szex. Nem tanultad meg magyarul leírni?

Amúgy elég gáz helyzetben vagytok h 23 évesen már apának készülsz. Előtted a fiatalság és jön a baba ami az összes szabadidődet lefogja kötni. Az írásodból az jön le h te ezt nagyon nem akarod. Azok csinálnak gyereket ilyen fiatalon akiknek semmi közös hobbijuk nincs a párjával a filmnézésen kívűl, de amúgy megvannak egymással és h ne laposodjon el köztük az amúgy is üres kapcsolat csinálnak egy gyereket h azt közösen babusgassák és legyen mit csinálni a szexen és a filmen kívűl. Az meg plussz extra h kapnak érte 10 millát. Hihetetlen mennyi unalmas pár van. Ezeket nem hasraütésből mondom hanem rengeteg kollegám haverom van akik ebben vannak benne. Nyilván ők a világért se vallanák be h ezért csináltak gyereket. Ahogy az alkoholista is kikéri magának h alkoholista mert csak napi 3 sört iszik. Mi lassan 9éve együtt vagyunk a feleségemmel és tökéletes boldogságban vagyunk gyerek nélkül, mert van közös programunk. Majd pár év múlva lesz gyerek de a 20as éveimet nem apasággal akarom eltölteni.

2023. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
11. Annyira egyetértek. Én sem szeretném hogy egy poronty elrontsa a kapcsolatunk és minden időnk elvegye. :)
2023. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Tőled terhes egyáltalán?
2023. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

11

Ez így van ahogy mondod

2023. febr. 16. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!