Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok vezetési "stílusa" állandó vitatéma lenne?

Figyelt kérdés

A barátom mellett konkrétan félek, minden alkalommal. És nem magamat féltem, hanem másokat.

Már többször előfordult, hogy szóltam neki, hogy piros a lámpa, amire hirtelen befékezett, de aztán végül áthajtott, pedig meg tudott volna állni. Kétszer is volt már majdnem koccanása elsőbbség meg nem adása miatt, amiket a másik sofőr rutinja előzött csak meg.

Már ott tartok hogy ha piros a lámpa, gyalogos van a zebre mellett, inkább szólok neki.

De már elegem van ebből, és nem tudom mit csináljak.

Ha szólok neki azt mondja, hogy "még sárga volt a lámpa" (nem, nem volt, érdekes én láttam féktávon belül hogy piros), "nem vettem észre" stb.

Nem hülye, nem hajt gyorsan amúgy, jól kezeli az autót, de figyelmetlen néha.

Nem tudom hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet, mert vezetni nem tudok helyette, muszáj vezetnie. Már lassan ott tartok, hogy addig nem ülök be mellé (és ez azt jelenti hogy nem is találkozunk, mert másik faluban lakik) ameddig le nem szokik erről.



2023. febr. 16. 08:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne ülj be mellé, reménykedj a rendőrök leállítsák és búcsút inthet a kocsikázásnak.
2023. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes alkalommal te hozod meg azt a döntést, hogy beülsz mellé, annak tudtába, hogy így vezet.
2023. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Fú nekem apa olyan hogy lassu a reflexe.

Mindig ha fékez az előtte levő kocsi SOHA nem kapcsol, csak amikor már majdnem belemegy az elotte levőbe.

Képtelen vagyok felfogni hogy 30 év vezetés alatt hogy az ist3nben nem volt soha balesete. Folyamat para mellette lenni, de nem utazom vele mivel kulonélunk stb a párját se tudom hogy bírja ezt.



Meg egy korábbi exem meg ugy vezet hogy akkor is előzésbe kezd ha jönnek szembe a másik sávban! És mindig a másikon mulik hogy lassit e hogy nem ütközünk majd frontálisan.


Fel nem foghatom ilyenekre tesztek miert nincsenek mielott jogositványt adnak??

2023. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én átgondolnám, mennyire baj, ha nem találkoztok. A barátod tipikusan az a fajta sofőr, aki nem törődik a szabályokkal, gőze nincs a fizikáról és nem fogja fel, hogy a fizika törvényei rá is hatnak. Nem törődik se a saját, se a környezete biztonságával. A tiéddel sem. Nem érdekli, hogy meghalhatsz. Mit gondolsz, mennyire jó ötlet közös jövőt tervezni vele?
2023. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

"És nem magamat féltem, hanem másokat."

Komoly vagy... magadat miért is nem félted?

Ha majd lesz gyerek ott hátul, akkor mi lesz?

Szükséged van neked erre?

2023. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
De azért kényelmes a bmw bőrülés ugye?
2023. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
1000% hogy soha nem ülnék be mellé.
2023. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Én erre mondom azt, hogy nem való mindenkinek az autó. Többek között nekem sem. Tetszik vagy nem, ez egy komplex, odafigyelést igénylő feladat, máskülönben akár emberéletek is veszélybe kerülhetnek. Éppen ezért (is) tartom rohadt károsnak, hogy már a legtöbben presztízskérdést csinálnak a személygépjárműből, és ebből adódóan tele vannak az utak oda alkalamtlan sofőrökkel. Most reggel a buszunkba egy körforgalomnál majdben belerongyolt egy autó. Centimétereken múlott.

Amúgy meg: ha valaki értetlen és makacs, azzal sok mindent nem lehet tenni.

2023. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem èrzed magad biztonságban ne ülj be mellè. Az èn párom jól vezet, figyel, mègis egy pillanat alatt megvolt a baj, ès karamboloztunk. Sajnos már kivèdhetetlen volt hogy elkerüljük. Ha nem figyelt volna lehet ki sem tudunk szállni a kocsiból.
2023. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem régen rossz, ha már ott, a vezetésébe vagy kénytelen beleszólni. Én sosem szólnék, viszont egy ilyen akciója után megmondanám, hogy ez volt az utolsó eset, hogy beültem melléje. De erősen elgondolkodnék, hogy mennyire lesz jó társ, jó apa, akibe ennyi figyelem és felelősségérzet sem szorult.


Nemrég pont volt egy kérdés, hogy apuka bent felejtette a gyerekét az autóban. Fél órát töltött a gyerek ott. Szerencsére nem nyár van és hőség, a gyereknek nem lett baja. Mi meg csak szörnyülködtünk, hogy lehet ezt elfelejteni. A kérdező meg még védte a férjét. Talán az a férfi is így kezdte valaha: az se érdekelte mi van előtte, csak ment, mint a vak madár. Később meg az se érdekelte, mi van a gyerekével, csak kiszállt a kocsiból és ment, mint a vak madár.

2023. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!