Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van gyereked és elváltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van gyereked és elváltál az új párod hogy kezeli a helyzetet? Van amikor kompenzálni kell őt valamiért? Vannak sérelmei vagy ami nem tetszik neki? Ha neki nincs gyerek és nem volt házas

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kompenzálni...? Ezt hogy érted?
2023. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha a gyerek miatt a programot le kell mondani, vagy venni kell valami nagyobb dolgot a gyereknek gyt mellett ezért nem jut pénz mondjuk valamilyen programra
2023. febr. 16. 10:33
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Mit kéne kompenzálni? Ha valaki nem bírja kezeleni, hogy a társának van már gyereke, az ne jöjjön össze gyerekes nővel/férfivel.
2023. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Aki gyerekes nővel kezd kapcsolatban az jó esetben tisztában van azzal, hogy legjobb esetben a második lehet a sorban, legrosszabb esetben pedig kibéreli az utolsó helyet.

Ha képben van a gyerek apja is, ráadásul napi szinten, akkor soha nem lesz nyugodt életük, mert mindig valami közbejön. Életemben 2 ilyen kapcsolatom volt, az egyik borzalmas volt, onnan menekültem, a másiknak én vetettem véget pedig annyira kedveltem a kis srácot, hogy a nevemre vettem volna. Utóbbiban nem volt képben a gyerek apja, rákban meghalt amikor még pici volt.

Ha jó a kapcsolat a gyerek és a párod között akkor nincs mit kompenzálni, mert nem lesz teher a számára, ha nem jó, akkor próbálhatsz trükköket bevetni, de idővel zátonyra fog futni, ez a tapasztalat.

Mind a mai napig tartom a kapcsolatot az exem fiával, jóban vagyunk, lassan férfivé cseperedik, nekem mondja el azokat a dolgokat amit az anyjával nem feltétlen akar megbeszélni és tőlem is kér tanácsot. Néha nem tudom, hogy apa pótlék vagyok számára vagy csak egy barát, de nem is ez a lényeg. Örülnék ha a fiam lenne, de sajnos ez nem adatott meg nekem.

2023. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok 2 gyerekkel, páromnak nincs gyerek se exfeleség. Ő tudta illetve mondta, hogy tudja első a gyerek, tudja hol a helye. De én mondtam, hogy már nagyok ahhoz hogy körülöttük forogjon a világ, igy bizony le lehet pontozni de a párom az első. Én nem fogok anyuci pici fiacskát csinálni a gyerekemből meg kiszolgálni, furikázni. Ez nem jelenti hogy betoppant egy ffi és akkor fontosabb a f**ok de a gyerekeim kirepülnek, élik az életüket, én sem várom hogy körülöttem lógjanak.

És nem, nem kell kompenzálni, normális ember megérti de normális nő is emberszámba veszi a párját akkor is ha van gyereke.

2023. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 11 èves gyerekem. A párommal 2 ève vagyunk együtt.

Anno a párom hozta fel 1 hónap ismerkedès után hogy szeretnè megismerni a gyerekem. Az első találkozó kb 15 perc volt, bemutatkozott stb hogy ne rohanja le a lányom. A következő randinkat már úgy szervezte meg, hogy gyerekkompatibilis legyen. 3 hónap múlva már a lányakènt mutatta be másoknak. Nálunk mondjuk a gyerek vèrszerinti apja nincs a kèpbe.

Nem kellett kompenzálnom semmivel, mert ő mindig mindent úgy kalkulált hogy jó legyen. Ma már a szülőire is bemegy helyettem ha èppen nem èrek rá, ès tervezi a lányom/unk jövöjèt. De ebben közrejátszik, hogy a gyerek megèrti azt hogy most a hètvègèn csak kettesben megyünk el, tudja hogy az estèk X időtől az már csak a miènk. Ès hogy nagyon jól fogadta a páromat, ès nagyon ragaszkodik ő is hozzá.

2023. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
"Van amikor kompenzálni kell őt valamiért?" az exférjem pl úgy kompenzál a barátnőjével szemben, hogy csak olyan helyre mennek, ahová a barátnője akar menni, hiába a lányunk nem szeretne oda menni. Ahová viszont a gyerek szeretne (pl mozi) oda nem mennek, mert a barátnője nem akar. Ha elmennek plázázni, a barátnő több tízezerért kap ajándékot, a gyerek még egy 4000 Ft-os plüsst sem kapott, hiába kérte. Utazgatni is csak a barátnővel szokott. Ez elég kompenzáció lenne neked?? :D
2023. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ööö mi van? Ezt a kérdést én sem értem. Eleve ha az a másik nem akar elvált gyerekes pasit az nem is kezd kapcsolatba, akinek meg nem probléma, és tényleg nem az, nem csak lelkesen beleugrott a kapcsolatba, hanem tudja a vele járó dolgokat is, azt miért kéne kompenzálni? :O
2023. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ez a kérdés inkább úgy tűnik, hogy új párod közös gyereket szeretne, te nem és kompenzálni próbálod kedvezményekkel hogy megtartsad és ne akarjon közös gyereket. De ha így van akkor ne vesztegesd az idejét.

8-as vagyok.

2023. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem hogy tudja valaki hogy mit vállal ha gyerekessel kezd, de az állandó kompromisszum és megértés egy idő után sok tud lenni, valahogy szerintem kompenzálni kell, mert nincs egyensúly.
2023. febr. 16. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!