Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Házas vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Házas vagyok, de férjem barátja tetszik?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő: 4 éve vagyunk házasok a férjemmel. Van egy kisfiunk is. Első pillanattól kezdve ismerem a haverjait, főleg Petit. 23 éves, legjobb barátok már születésük óta. Peti viszont mindig figyelmesebb volt velem mint a férjem valaha is. A férjem sosem engedett előre az ajtónál, Peti mindig megteszi. A férjem sosem érdeklődik a hogylétem felől, milyen napom volt,stb. Peti mindig megkérdezi ha találkozunk. A férjemnek csak annyiból áll a nap, hogy elmegy dolgozni 10 órát, hazajön eszik kimegy motrot javítani (hobbi) és ennyi. Se velem se a fiunkkal nem foglalkozik. Neki szerinte annyi a szerepe amit bekell tölteni hogy "eltartja a családot" de lelki támaszt nem kell nyujtani. Én 4 éve itthon vagyok a fiammal semmi segítséggel se barátok barátnők szülők senkim sincs. Csak ő. Meg Peti.. Peti sokkal kedvesebb és ezt ő is tudja hogy a férjem nem ilyen, lehet ezért érzi szükségesnek hogy legalább ennyivel feldobja a napom.. volt néha h összeültünk az ő baráti társaságával társasozni akkor még nem volt gyerekünk. Rendszerint ketten maradtunk utolsónak mindig mosolygott rám zavarban volt. Buliban voltunk átkarolta a vállam mikor mellette álltam. Sosem léptem se nem mondtam semmit. De érezte hogy nem közömbös nekem. Most nemrég volt a szülinapom. Nagy tarsasággal ünnepeltük sosem volt koztunk fizikai kapcsolat max érintés.. és amikor senki se volt közelemben odajött átölelt erősen. Mondta boldog szülinapot.. és nevetett aranyosan . Nem tudtam hová tenni éjszaka hatralevő részében szemeztünk. Mit gondoltok? Mit kell ilyenkor tennem? Ejszaka róla ábrándozok barcsak enyém lenne. Akár egy fél percre is. Szeretem a férjem de vele nem tudok megbeszélni semmit. Mondja nem erdekli megvannak az ő bajai. Mindig azt vágja a fejemhez hogy nekünk dolgozik hogy legyen pénzünk. Pedig nem egyszer akartam menni dolgozni de lerázott azt mondta nem mehetek mert tuti meg fogom csalni mert a nők csak b*szni szeretnek. Hozzáteszem sose elégít ki csak én őt..elmegy akkor mar vége is a szexnek pedig én is kívánom sokszor mondtam neki. Mar irtózom ha lekell vele feküdnöm. Petivel egyszer autóban ültünk .. meg akarta fogni a kezem de gyorsan visszahúzta mikor látta hogy jön a ferjem. Vágyom utána, szinte minden nap csak ő jar a fejemben. El fog ez mulni vagy mindig igy lesz?
2023. jan. 20. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél hozzá???
2023. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért mentél hozzá egyáltalán. De az már mindegy. Megtörtént. Konkrétan éltek egymás mellett de senkit nem érdekel mi van a másikkal. A gyerek is el van ott, mert úgy illik a házasságban és annyi, mindenki teszi a dolgát.

Nem vagy jó helyen te is tudod. De nem megcsalással kell ezeket elrendezni, hanem elsősorban a férjeddel kell megbeszélni, hogy neked ez így nem jó és tovább akarsz lépni. Ha elváltatok/külön mentek nyithatsz más felé, mondjuk az ők barátságuk biztos rámegy ha összejösztök.

2023. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Dugj Petivel egyet, aztán lépj túl rajta.
2023. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Válj el és Petikével jöjj össze, ha benne van.
2023. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Na mégegy sz.réletű.
2023. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nincs itt semmi látnivaló. Újabb önbecsülés nélküli lábtörlő nő műsorát olvashattuk.
2023. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hát talán petyához kellett volna inkább hozzámenned :D

válj el és hajrá

2023. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is pont olyan a férjem, mint neked.

De, bocs, nekem ez a Peti egy puha p*-nek tűnik, semmi esetre se vesz komolyan, csak egy vagy neki a sokból akiknél próbálkozgat. Én akkor már inkább azt választanám, aki napi 10 órát robotol a családjáért.

2023. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szent ember, a családjáért robotol. Mellette pedig lelki értelemben szarba sem nézi őket. Micsoda törődés lol.
2023. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9

Csak annyit írtam, hogy ennyi alapján nekem a Petije még annyira se szimpatikus, mint a férje.

2023. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!