Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne nála eselyem ?

Figyelt kérdés

24 eves srác vagyok, mindig is egy ugymond aszociális ember voltam. Tehát ismerkedni utáltam, gyakorlatilag az embereket is, tul sok csalodás ért.


Voltam már börtönbe, könnyen elszál az agyam, es nem izgat ki az illető abszolút, felőlem lehet egy hegyomlas is, ha úgy van nekimegyek.


Ennek híre ment nyilván, de nem érdekelt. Azért lettem agresszív mert egyfajta védekezésként fogom fel...


Ez bevált többnyire. A börtönben pedig egész végig csak edzettem szinte. 3 évet voltam bent szóval volt rá időm.


De én aki vilag életében le*rt mindenkit es mindent, most nagyon tetszik egy lány.


Bár elég nagydarab vagyok, (210 magas és 130 kg), mégis egy olyan lány tetszik aki úgymond jó kislánynak tűnik. Nemtudom mennyire tetszenék neki vagy sem, picit felek is mert nagyon tetszik, csak rá gondolok.


Ő olyan más lány mint akikkel eddig valaha is találkoztam. Az összes egy ugymond rbanc volt, semmi más nem volt bennük vonzó azon kívűl hogy könnyen kaphatóak... de ő más. Körülbelül olyan 21 22 eves lehet tehát korban pont hozzám illene.


Mikor meglatom mosolygok rá, es bar van hogy viszonozza, de mégis olyan félően teszi...


Meg aztán tudom hogy ha össze is jönnék vele, akkor menne a pofázás az emberek részéről hogy en voltam már sitten meg minden ami esetleg elijesztheti a lanyt... ötlet ?



2022. nov. 15. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miután nem ismerjük a lányt (sem), így honnan tudnánk, hogy bejönnél-e neki?

Ha nem annyi az össz személyiséged, hogy bárkit elgyepálsz és ültél sitten, hanem tényleg van benned valami más is, akkor bárkinél meglehet az esélyed.

De persze nem lehet tudni, a lánynak kik jönnek be, például.

Beszélj vele. Szólítsd meg. Ha látja hogy a hegyomlás külső mögött igenis értelmes, érző ember van, félni se fog. :)

2022. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oke koszonon a tanácsod ment a zöld kéz!
2022. nov. 15. 16:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért kerültél börtönbe? Agyonvertél valakit? Hirtelen felindulásból?
2022. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem. Ha agyonversz valakit akkor nem 3 évet kapsz. Amiért bekerültem az súlyos testi sértés. De az is csak azért mert kóstolgattak akkor amikor nem kellett volna... tudom hogy én vagyok a hibás, és ugy gondolom ezért a lányért érdemes lenne megváltoznom. Magamat nem érdeklem mert az se izgatna ha holnap megpusztulnék, de a lányért küzdeni fogok...
2022. nov. 15. 18:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz irány. Magaddal foglalkozz! Mi az, hogy az se érdekel, ha megpusztulsz? Te hülye vagy? Akkor minek keseríted bárki életét? Mit tudsz annak a szerencsétlen nőnek adni? Az igénytelenségedet?
2022. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Milyen igenytelenseg ? Meg miert is keseríteném meg bárki eletet ??
2022. nov. 15. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha ezt nem érted, akkor megvan a probléma. Ezt mondod: Magamat nem érdeklem mert az se izgatna ha holnap megpusztulnék...


Ez nagyon nagy baj, ha akarnád végig gondolhatnád ez mit jelent. Ezért verted meg azt az embert, aki miatt börtönbe kerültél. Ezt fatalizmusnak hívják és ha egyszer bekattansz szerencsétlen nő mellett, akkor őt is megvered?

2022. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem a lany miatt kellene megvaltozni, hanem magad miatt. Volt ra egyebkent 3 eved.

Nokent nem jonnek ossze egy agressziv allattal, aki szerint ez csak jogos es sikeres vedekezes es aki sitten volt, raadasul 3 evet. Olyannal meg a sittol eltekintve sem jonnek ossze, aki sajnaltatja magat (Magamat nem érdeklem mert az se izgatna ha holnap megpusztulnék") meg aki azt hiszi hogy az szemelyiseget ad, hogy fu o mindenkit leszar. Szerintem tul sok volt az ilyen rosszfius film gyerekkent.

Amugy tudom, hogy nem relevans, hofy en osszejonnek-e veled, mert nem engem keresel, de normalis nonek nem kellenel.

2022. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nokent te nem jonnel ossze agresszív állattal. Vicces vagy nyuszikám.


Nem is ismersz, de agresszív állat vagyok. Na kicsit vegyél visszább, én se szemèlyeskedtem szerintem. Az meg hogy te nem jonnel ossze velem, az egy dolog. Nem is te érdekelsz, hanem az a lany.


Egyébkent nem verném meg... de vicces hogy egyből az itelkezes megy, meg a kirekesztes, na ezert szrok az emberek szájába, csak ezt tudjatok semmi mast... tobbieknek ment a zold

2022. nov. 15. 18:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudnám szeretni azt a lányt...
2022. nov. 15. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!