Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti hogyan látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel már elég régóta vagyunk együtt, szexuálisan én vagyok neki az első, tehát előttem még nem volt szexuális kapcsolata.

Én attól tartok, hogy később ez probléma lehet a kapcsolatunkban, mivel nem tudta kiélni magát szerintem. 30 körüliek vagyunk.


2023. febr. 16. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor dobd. Reméljük talál olyat, aki valóban szereti.
2023. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek az a “kiélés” hogy minél több emberrel dugja össze a nemi szervét…
2023. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én valóban, teljes szívemből szeretem. De félek, hogy egyszer ezért lesz vége köztünk, mert hiányolni fogja azt, hogy kipróbáljon mással dolgokat.

Nagyon komoly terveink vannak, és feljött bennem ez a kérdés.

2023. febr. 16. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Akkor egyszer majd különváltok. Nyilván akkor nem lesz jó a kapcsolat. Nem értem mit akarsz ezzel... Biztos, hogy nem csak az lesz a gondja, hogy ó még nem szexelt mással! Hanem nem lesztek elég jók együtt. Most is ez van?
2023. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a mai világ sugallja, hogy minél többször, minél több emberrel kell szexelni.

Ha jó köztetek a dolog, és nem olyan típus, akkor nem lesz gond.

2023. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Dehogy szereted.

Aki szereti a másikat, abban ilyen nem merül föl.

Használod, mint egy jó meleg, puha takarót.

2023. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megjósolni. Még az is lehet, hogy majd te unod meg őt, ki tudja.
2023. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első kapcsolat, őszintén engem nem izgat milyen lenne mással. Igaz még csak 6 éve vagyunk együtt és 16 évesen lettünk egy pár, de eddig sem izgatott.

Miután már annyian mondták ezt a hülyeséget azután volt egy két álmom, szerencsére már elmúltak.

Egyébként ez lett a mai "norma", hogy tapasztaltnak kell lenni, minél több emberrel együtt kell lenni. Köszönöm szépen, én nem kérek a mai normából!

Felesleges előre ettől tartanod, majd lesz valahogy.

2023. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nincs probléma de te csinálsz. Akkor agyalj ezen, ha bekövetkezik, addig felesleges fájdítani a fejed,az is lehet, hogy benne fel se merül ilyesmi,de ismerned kellene ennyire. Amíg nagyon komoly tervei vannak veled ahogy írod,sztem ne parázz.
2023. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!