Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem foglalkozik velem. Valentín napra semmit sem kaptam. Szerintetek hagyjam el?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok Ő pedig 21 éves.

2 éve vagyunk együtt. Ez a kapcsolat nagyon hullámzó volt és nehéz. Viszont őt mondhatom az első szerelmemnek. Vele veszítettem el, vele történt meg minden.

Pár hete sajnos történt valami. Mintha kialudt volna a láng benne de az is lehet ,hogy bennem is. Nem nagyon törődött velem, ha itt volt nálam napokig ,csak telefonozott. Kedden Valentin nap volt és megbeszéltük hogy találkozunk. Hétfőn egész nap ajándékért flangáltam és készültem neki. Erre kedden benyögte hogy ő nem jön, más dolga van és nem akarja erőltetni ezt az egészet. Én nem értettem mégis mi a problémája ,viszont utána nem válaszolt és nem vette fel ha hívtam. Másnap írta hogy sajnálja stb. Nekem ez elfogadhatatlan indok. Másfél éve vele vagyok és minden sz@rt elnéztem neki ,erre fel nem érdemlek annyit hogy egy szál virágot kapjak vagy ,hogy írjon pár szép sort? Természetesen szakítottam vele, amit ő nem akar annyiban hagyni ,mert állítólagosan szeret, de őszintén jó ideje nem így érzem. Másrészt sosem szokott nekem kedveskedni, virágot hozni, elvinni kajálni.. de ha ő itt van ,akkor kivan nyalva a segge. Kezdek ebbe belefáradni és hiába ígérget nem hiszek neki. Ti mit tennétek?



2023. febr. 16. 14:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A megcsaláson is gondolkodtam de amikor belenéztem a telefonjába nem találtam semmit. Viszont lehet hogy erre is esély van
2023. febr. 16. 14:41
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Lélegzik? szakits vele! mihez nincs pofája..
2023. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elmúlt, itt a vége, csak ő is még ragaszkodik, mert fiatalok vagytok, első szerelem, fél elengedni. De igazából ezt már kár erőltetni.
2023. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Már ott van a probléma, hogy belenéztél a telefonjába.. Keress magadnak helyette egy szintén kapcsolatfüggő barátot, akivel vagy jól kijöttök, vagy tönkreteszitek egymást. Sok sikert!
2023. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Belenéztem mert folyton dugdosta a telefonját, fürdésnél magával vitte és a többi. Nyilván felmerült bennem hogy mivan ha megcsal. Viszont ha nem adna okot nyilván nem nézek csak úgy bele
2023. febr. 16. 15:21
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól, ha valakinek nem esik jól, hogy szarnak rá, még talán nem kapcsolatfüggő.
2023. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez ki fújt sajnos. Nem fogsz együtt maradni az első szerelmeddel, már csak statisztikai alapon sem. Lepjetek tovább mindketten.
2023. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Véletlenül se ird le hogy csaj vagye!
2023. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

#8 azért a csajok ritkán adnak virãgot Valentin napon.

De csak SZERINTEM!

Lehet tévedek…

2023. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#10 menne is a privi, mi?
2023. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!