Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A páromnak gyereke van, de amikor itt a gyerek csak vele foglalkozik a párom,

Figyelt kérdés
Reggel csak neki ad puszit, tőle kérdezi meg mit kér reggelire stb, ilyenkor a gyerektelen fél levegő lesz? A párom szerint túlreagálom

2022. nov. 26. 07:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is túlreagálod kicsit.


Gondolom, hetente-kéthetente látja a gyerekét, örül neki, kedveskedni akar, ilyenkor belefér hogy minden mást "elfelejtsen".


Veled ott van minden nap. Biztos nem rinyálnék rajta, örülök, hogy van benne annyi jellem, hogy nem sz*rja le a gyerekeit, mint a többség.

2022. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Mert rakja egy laptop elé egész napra?
2022. nov. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Akinek van gyereke, annak mindenben ő az első, aztán a gyerek másik szülője, család, aztán te. Amikor összejöttél vele gondolom nem volt titok. Akkor tűrd, ha nem tetszik szerezz olyan párt magadnak akinek nincs még gyereke.
2022. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Simogass egy kutyát.

Mellette nekiallsz a párodat umis simogatni?

Most vagy a kutyával jatszol vagy a pároddal.nem lehet kettot egyszerre

2022. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
*is
2022. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2022. nov. 26. 08:00
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is túl reagálod.

Mivel nem veled közös gyereke, ezért logikus, hogy a gyerek közelebb lesz hozzá mint te.

2022. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Pont ,hogy nem reagálod túl !!! Nagyon nem fair veled szemben a tag!!!!

Volt hasonlóban részem,akár mennyire szerettem,köszönöm ,nem leszek másod hegedűs ,ha ennyire ""semmibe vesz"" ... Önértékelés,jó indulatból mondom,kicsit gondolkozz el,mennyit ér neked a pasi és te neki ha folyamat így viszonyúl hozzád !

2022. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem reagálod túl, de sajnos ez a kockázata, ha gyerekessel kezdesz. Nem tudom, mióta vagy vele, de ha nem túl régen, akkor jobb lenne dobbantani, mert még nagyon sok irritáló dologban lesz részed.
2022. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális te kb semmit sem jelentessz neki,ennyire tart,én szakitanék ilyennel.
2022. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!