Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bevallotta, hogy voltak érzelmei a kapcsolatunk alatt az exe iránt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írogatott neki, folyton emlegette, kint volt a képe a szobájában (ezt leszedte, amikor szóvátettem), most vallotta be amit tudtam eddig is. 7 hónapja vagyunk együtt, állítólag 3-4 hónapig még érzett kötődést a nő iránt. Szerintem még most is érez csak ezt már nem vallja be. Szakítsak?

2022. dec. 25. 09:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos, hogy szakítanék. Mindegy, hogy ki iránt érez vonzalmat. A lényeg, én csak a “ha ló nincs, a szamár is jó” kategóriában szerepelek az életében. Nem belém szerelmes, ez a lényeg.
2022. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg még érez valamit, de ha nem is érezne, neked az oké, hogy a 7 hónapból 3-4honapig mást siratott?

Mert nekem valahogy ez nem fér bele. Szakítanék természetesen.

2022. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%

"kint volt a képe a szobájában"


Én nem mentem volna be attól a pillanattól abba a szobába, pedig alapvetően a normális ex kommunikációban hiszek, nem zavar, ha fél-negyedévente beszel az ember pár mondatot azzal akit anno szeretett, de a Te eseted más.

2022. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
45%

Ha 3-4 hónapig érzett kötődést, akkor már 3 hónapja nem érez. Hol a probléma?

Érzett némi kötődést, de úgy elvarázsoltad hogy még az is megszűnt. Sokkal nagyobb győzelem mint egy érzéketlen emberrel lenni, aki amúgyse érzett senki iránt senkit, lezár továbbmegy mint ha interjúkon lennél és álláskeresési folyamat zajlana. Ő meg egy érző ember, és jelenleg te vagy akit majd nem fog tudni csak úgy kidobni. Tök jó jel.

2022. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jó jel.
2022. dec. 25. 14:03
 6/39 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy szakítanék. Innentől kezdve oda lenne a bizalmam, az is lehet, hogy még mindig utana vágyik titkon.
2022. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
36%
Mindenkinek van exe, és elvarratlan szálak az életében. Szerintem jó jel, hogy őszinte volt és nem tagadta le. Ha ezen kívül nincs vele bajod, minek akarnál szakítani?
2022. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkinek vannak exei, de nem mindenkinek vannak elvarratlan szálai, miért is lennének? Szerintem nagyon durva hogy kint hagyta a fotójat a szobában, ilyet még nem is hallottam.

Mivel a kapcsolat több mint felében másba volt szerelmes, ezért beléd egészen biztosan nem az.

2022. dec. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit szedd össze az önbecsülésed, mert onnantól, hogy megláttad a fotót, egyértelmű volt, hogy még csak nem is tisztel, és akkor hol van még ettől a szerelem.
2022. dec. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Azt állítja, hogy már nem volt bele szerelmes már jóval a szakításuk előtt sem, szexuálisan is kihűlt már egy éve, csak lelkifurdalás miatt volt vele és nem tudott kilépni stb stb. MI fél évre rá jöttünk össze, hogy ők szakítottak volna. Amikor ezt benyögte, én szakítottam vele, de sajnos pár nap után sikerült magát visszakönyörögnie, még az anyját is rámuszította, hogy bírjon jobb belátásra. A fotót elmondása szerint feledékenységből nem távolította el, verte is érte a fejét a falba, meg azt mondta hogy túl feltűnő lett volna eltenni, mikor ott vagyok. Ezt a nagy őszinteségi rohamot azóta megbánta. Azt mondja, jobb lett volna erről kussolni, nem gondolta volna, hogy ekkora jelentősége van a szememben, mert szerinte ez egy semmi.
2022. dec. 27. 08:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!