Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 38 éves párom hogy tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves párom hogy tudom megváltoztatni hogy ne elégedjen meg azzal amije van amire vitte hanem tanuljon, képezze magát?

Figyelt kérdés
Eladó egy műszaki boltban és azt mondja neki ez bőven elég meg a nettó 250 körüli fizetése is meg szereti is amit csinál de én ezzel nem értek egyet.
2023. febr. 17. 15:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
18 évesen még talán tudtál volna rá hatni, de egy 38 éves felnőtt ember személyiségét akkor sem fogod megváltoztatni, ha fejreállsz. Nem is fair tőled erőltetni. Ha nem tetszik, nem felel meg, nem akarsz ilyen emberrel élni akkor tudod hol az ajtó.
2023. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

38 éves férfi nem fog miattad semmit sem csinálni, amit nem szeretne, egyetértek az 1es minden szavával.

Szakíts ha zavar a felfogása, életvitele.

2023. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, már nem fog megváltozni, ő ezzel elégedett. Ha téged ez zavar, akkor keress mást.
2023. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

De miért nem képes ezt a kedvemért, a közös jövőnkért ezt megtenni?


Vagy ha esetleg meglepném egy ajándék önsimereti kurzussal? Lehet akkor meglátná az élete valódi értelmét és rájönne rossz úton halad az élete most és mégis nekem van igazam?

2023. febr. 17. 16:11
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Nincs igazad. Ő nem a gyereked, ő egy felnőtt férfi. Szereti a munkáját, nem kényszerből végzi.

Nem idegbeteg miatta, nem vezeti le rajtad, tudja, hogy nem minden a pénz.

Nem tetszik? Keress olyan pasast, aki pénzhajhász és minden áldott nap b@szogatni fog, mert mást nem néz csak a money-t.

Aztán sird vissza az egyszerű pasit.

2023. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Te nyilván jobban tudod hogy mi a jó neki mint ő maga. Az ilyen nőtől mentsen meg az úristen.
2023. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
4# tipikus valtozz meg a kedvemert h nekem jobb legyen magatartás, az h neki mi jo mi sem kit erdekel keressen jobban, nem erdekes h utalja e vagy kieg, neked kell a penz kettonkert.. . Aztan ha esetleg meglepne es megvaltozna elhagynad mert o mar nem olyan amimyennek megismetted megszeretted, mindig csak dolgozik es rad nem marad ideje, bezzeg a munkanélküli Robinak facebookon v a julionak a kocsmabol. A kerdesem mar csak az ha ennyire erdekel a jovotok, miert em mind a ketten fogtok valami ujba es masba. Mondjuk kulfoldre menni es egybol mindkettotok fizetese 2-3x annyi lenne. Vagy te is keress uj teruketet munkat magadnak? Vagy esetleg plusszba edzz adj le 20kg zsírt meg építs 20kg izmot a helyére? Ja h ha neked is csinalni kene valamit az mar macerás? Szeressen ugy ahogy vagy nem? A te eleted a te tested stb stb... Ok
2023. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Ő aztán kvára leszarja, hogy te egyetértesz vele vagy sem. Ideje felfogni, hogy az emberek nem a te elképzeléseid szerint fogjàk élni az életüket.
2023. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg magadat fejleszd. Azzal kezd, hogy megtanulod, hogy hogyan kell egy felnőtt ember érzéseit tiszteletbe tartani, meg pl. hogy megtanulsz végre vesszőket használni.
2023. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Írnál konkrét példát a képzésre és arra, hogy ezzel a képesítéssel hol tudna biztosan elhelyezkedni és többet keresni?
2023. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!