Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha 38 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 38 éves férfi létemre arra vágynék, hogy egész nap ágyba legyek a párommal?

Figyelt kérdés
Úgy értve,hogy jó lenne egész nap szenvedélyesenl szexelni(persze szünetekkel),ölelkezni újra átérezni mély szerelmet. Utoljára kb 19 évesen voltak ilyen dolgaim. Most is kapcsolatban vagyok de kb 2 hetente 1szer vagyunk együtt és azt se nagyon kívánom a párommal. Más nőt megkívánnék. Ez lehet az amikor teljesen kihűlt a kapcsolatunk?
2018. márc. 28. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Igen. Nőként élem át ugyanezt. Párommal a-aaa. Mással meg??

Szar egy érzés, nyilván elleneállok, de..

blöö

2018. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gaz. En is erre vagyom, idonkent sikerul is.


37F

2018. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Én is arra vágynék, csak nekem nincs kapcsolatom x) Namajdleszezmégígysem. :)


Amúgy beszéltetek már erről? Nagyon menthetetlen? :(

2018. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha már nem nagyon kívánod, akkor miért akarnál vele lenni egész nap az ágyban?

Szerintem próbáld megbeszélni vele, romantikázzatok, csábítsd el újra, udvarolj kicsit, vedd le a terheket a válláról hátha segít:)

2018. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hiányzik a szenvedély az biztos, mi évek óta nem csináljuk.. 38 vagyok én is.
2018. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

1. minek vagy együtt olyannal, akit nem kívánsz? (fck logic 38 évesen!! :O)

2. te választottad őt, szóval erről csak ennyit.

3. a szexen kívül létezik más egyéb dolog is

4. ez, amit te írsz, ez csak a kapcsolat elején a rózsaszín köd miatt oké, utána fel kéne mérni, hogy nemcsak d..gni kell egész nap, hanem más elfoglaltságot is kéne találni, mert amit te írsz, az csak egy szimpla szexkapcsolat

5. a kapcsolatért minden egyes nap tenni kéne mind a két félnek, hogy működőképes legyen

6. nagyon fontos a minőségi őszinte nyílt beszélgetés minden nap

2018. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

A #6 hozzászóló nem tudom miért lett lepontozva, talán mert a javaslata több munkát igényel, mint az hogy szakíts.


Az ágyban fetrengés az elején szép dolog, amíg rózsaszínköd van, utána megszokottá válik. Minden nap ugyan azt csinálni egy idő után ugyan úgy unalmas lesz. Néha be kell iktatni ilyen napokat is, de életed végéig nem fog ilyen lenni egy kapcsolat. Olyan kapcsolatot még nem láttam, ahol minden nap olyan mint az első, vannak hullámvölgyek akkor kell odatenni magad. Nem kívánod a párod? Ez a kérdés az #1 hozzászólóra is vonatkozik. Ha nem kívánjátok a párotok akkor miért nem tesztek valamit? Vagy kezdjetek el újra romantikázni, hozzátok vissza újra a szenvedélyt vagy szakítsatok mert elfáradt a kapcsolat és menthetetlen. Benne maradni valamiben és közben siránkozni, hogy nem jó? Felnőtt emberek vagytok, tegyetek ellene hogy ne így legyen.

2018. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát olyan téren igen, hogy nem teszel érte és hazugságban élsz.


Olyan téren nem, hogy ebben a korban szeretnek a nők szándékosan elrondítani magukat (szigorú mamafrizura, Amy ruhatára) és felvenni az öregek viseledését "legyen csak elég a heti/havi 1 alkalom misszionáriusban, sötétben!"), szóval sok hasonló korú férfi jár így. De ne merd megcsalni! Ha másra vágysz, vagy tegyél érte, ha ne megy, mert ő már "középkorú komoly ember" akkor lehet jobb lesz nektek egymás nélkül. Ő majd talál valami kecskeszakállas-kiflibajszos hordó "középkorú komoly ember" bácsit, te meg kereshetsz egy olyan nőt aki a hordóbácsit hagyta el ugyanazért, amiért te is a feleséged.

2018. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, én nőként ugyanezt érzem néha. Plusz távkapcsolat ... nem egyszerű. 20 éves korom óta nem voltak olyan szenvedélyes napjaim, mint akkor. Jó lenne újra átélni, pláne kölcsönös szerelemben.


37/N

2018. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És miért nem teszel érte? 38 évesen mehetne magadtól is. Vagy fogjuk a kezed?
2018. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!