Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 38 éves párom hogy tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves párom hogy tudom megváltoztatni hogy ne elégedjen meg azzal amije van amire vitte hanem tanuljon, képezze magát?

Figyelt kérdés
Eladó egy műszaki boltban és azt mondja neki ez bőven elég meg a nettó 250 körüli fizetése is meg szereti is amit csinál de én ezzel nem értek egyet.
2023. febr. 17. 15:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%

"De miért nem képes ezt a kedvemért, a közös jövőnkért ezt megtenni?"


Te miért nem vagy képes a közös jövőtökért felfogni, hogy nem pénzközpontú?


Miért nem keressel pénzes pasast? Annak nem kellesz? Vagy ebből akarsz olyat faragni? Ez a pasas nem fog úgy ugrálni,ahogy te képzeled,nyugodtan lemondhatsz róla. És tudod mit? Minden joga megvan ahhoz, hogy úgy élje életét ahogyan neki megfelel! Semmi keresnivalód nincs mellette.Olyan férfiakkal ismerkedj, akik célokat tűznek ki maguk elé, törekvőek, pénzcentrikusak.

2023. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

"Vagy ha esetleg meglepném egy ajándék önsimereti kurzussal?"


Lenne egy alternatív javaslatom: menj el te egy önismereti kurzusra, hátha választ kapsz arra, miért annyira pozitív neked az, ha valaki nem elégedett azzal, amije van.


Nem mondom, hogy neki van igaza, csak azt, hogy a kettőtök közötti különbség relatív, az ő hozzáállása semmivel sem rosszabb a tiédnél.

2023. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

5

Persze, mert minden csóringer pasi angyallelkű tündibündi, és minden ambiciózus férfi maga a sátán...


Bakker, nem is tudom, hogy a kérdező hisztije, vagy az efféle serkítások a rosszabbak.

2023. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő nem elég neked, keress mást. Senkit nem lehet megváltoztatni, úgy ahogy kedved tartja. Ha magától van igénye a változásra, fejlődésre, akkor támogasd, de erőszakkal ez nem megy.
2023. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Remek. Szólj a nődnek, ha pirosra festette a haját, hogy kissé zavar, kapnál olyat, hogy belezöldülsz...

Az meg, hogy ő beleugat a komplett életmódodba, személetedbe, teljesen természetes...

2023. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
Keress te többet, biztosítsd te azt a mennyiségű pénzt amit szeretnél az életben. Ennyit igazán megtehetnél a kedvéért, a közös jövőtökért. Ja, hogy az már nem menne, csak a pofád nagy?
2023. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%

16

Ja, mert egy embernek megkeresni könnyebb, mint kettőnek. :DDD


Amúgy én értem a kérdezőt, és értem a pasiját is. Én eleve nem jönnék össze olyannal, aki 250-ből nyomorog, de ha valaki ezt megteszi, akkor ne akarja megváltoztatni a másikat. Ha neki ez így jó, akkor jó, és kész.

2023. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan egy felnőtt ember miért gondolja, hogy meg fog változtatni egy 38 éves férfit, aki elmondása alapján NEM AKAR VÁLTOZTATNI. Nem változtasd meg, neki ez nem kell. Ha neked nem tetszik, lehet elköszönni! Nem azért él, hogy neked megfeleljen.
2023. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
7%
Mocskos férfiak!
2023. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi ideje vagytok együtt, és mi volt a munkája, amikor megismerkedtetek?
2023. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!