Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaljátok, hogy a ffi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaljátok, hogy a ffi pasitok logikátlanul érvel ha vitatkoztok?

Figyelt kérdés

Lehinkább amikor ő (mmint a ffi) a hunyó. Pedig egyébként intelligens ember.

Vagy direkt kiforgatja a szavatokat, nem is azt mondja vissza, amit mondtál. Mintha autista lenne. Pedig nem az.

Gondolom ez valami védekező pasi mechanizmus, hogy elterelje magáról a bűnt, és kevésbé érezze kellemetlenül magát.


2023. febr. 19. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont, hogy nem. Ritkán vitázunk, de nagyon logikusan elmagyarázza a miértjét, végülis ő a saját igazában hisz, tehát neki az tűnik logikusnak.
2023. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább azt, hogy az az "érvelés", hogy szbjektív dolgokat összeszed, ami azt aze redményt adja, amit ő akar. :D

Vagyis nem nem levon következtetést, hanem ami kipattan a fejéből, ahhoz illő "bizonyítékokat" keres :D

2023. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtől függetlenül minden embernél ezt tapasztalom - beleértve saját magamat is. Amikor nagyon elcsesztél valamit, felhúztak, megbántottak, akkor irracionálisan viselkedsz. Ja, ilyen az ember.
2023. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Aspergeres, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam nála.
2023. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul. Ahogy velem is.


Szerintem egyáltalán nem függ a nemtől.

Aki nőket vádolja ilyesmivel (mármint, hogy inkább nők képtelenek logikusan érvelni, vitázni), az is a világ legnagyobb red flag-je.

2023. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem nálunk még nem volt erre példa. Logikusan érvel és beismeri ha hibázik.
2023. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

1, Ha hibás, akkor nincs más eszköz a kezébe és azért csinálja. (Persze, kérdés, hogy valóban ő e a hibás. Szívesen meghallgatnám a másik oldalt is.)

2, A nőkre jellemzőbb, hogy érzelmileg vitáznak, a férfiakra pedig, hogy logikusabban. (Ezen az oldalon is jó párszor lehetett látni, hogy a férfi hozzászóló érvelt, bemásolta szó szerint a másik szavait, de a női válaszolók úgy sem ismertek el olyat, amit előtte pár perce leírtak. És jöttek ezzel az autista kártyával... Nem, ha valaki értelmes, az nem autista.)

2023. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7

Intellignecia, neveltetés, vérmérsékelz és szituáció függvénye. Nem a genitália miatt érvel valaki így vagy úgy.

2023. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én csak a női pasimnál tapasztalom.
2023. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

7


Milyen érdekes, itt az oldalon főleg ilyesmit férfiaktól látok. :) Meg vergődő, gyűlölködő, teljesen érzelmi alapú hisztit is.


A való életben meg fele-fele, pont annyi logikus és logikátlan nőt ismerek, mint férfit.

2023. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!