Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom miért nevetett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért nevetett ki mikor elmondtam neki milyen feltételeket kell teljesítenie, hogy hozzá menjek feleségül?

Figyelt kérdés
Lehet igazából nem is akar elvenni csak igérgetett?
2023. febr. 19. 16:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
88%
Azta, hát egyrészt nem mindennapiak az elvárásaid, másrészt meg mivan? Bocsi, de ez tényleg nevetséges, mint valami elkényeztetett kis fruska. Ha szereted, akkor hagyod, hogy olyan munkája legyen, amit ő szeretne csinálni. Nyilván fontos a pénz, de neked ugyanúgy kéne dolgoznod, nem csak a másik félnek. Az meg, hogy német kocsi meg 3 szobás, modern lakás. Tudod hol kezdődnek az ingatlanok árai? Normaliséknál ketten igyekeznek annyit gyűjteni, hogy legalább a kezdő tőkét ki tudják fizetni, nem elvárják a másik féltől, hogy rakja a popója alá. Meg te cserébe mit adsz neki?
2023. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szakíts vele. Elég tiszteletlen, hogy kinevetett.


Szerintem lehet bizonyos dolgokhoz kötni ezeket. Pl megbeszéljük hogy előbb befejezzük az egyetemet, előbb legyen fix munkahely, legyen fix lakhatás stb.


Másrészt mindenki azt csinál, amit szeretne, nem muszáj hozzámenned senkihez.

2023. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
98%

Tipik incel, provokatív kamu kérdés. 🥱

A kérdező annyira nő, mint én atomfizikus…

2023. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te is tudod biztosítani, mert akkor elvárhatsz, amúgy meg nem.

Én is kiröhögtelek volna 😅


N

2023. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?
2023. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
96%
Incel troll:D
2023. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Manapság a férfiak semmit nem biztosítanak egy nőnek azt se hogy egyutt fogják felnevelni a gyerekeket:D

Talán ezért volt vicces hogy melyik bolygon élsz te?:)

2023. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
95%
Neked is kell jól fizető állás, kocsi, stb... vagy egy férfitől akarsz figgni?
2023. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
85%
Én azon felül, hogy kinevetlek rad is b.szom az ajtót és inkább keresek egy normális nőt😂😂😂😂😂
2023. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
97%

“Szerintem ez teljesen átlagos igény”


És te mit nyújtasz cserébe? A kezedet? 😂😂😂

2023. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!