Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom miért nevetett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért nevetett ki mikor elmondtam neki milyen feltételeket kell teljesítenie, hogy hozzá menjek feleségül?

Figyelt kérdés
Lehet igazából nem is akar elvenni csak igérgetett?
2023. febr. 19. 16:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
93%
Ezek után full extrás lehet a kérdező 😅 bár inkább butuska 😅
2023. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
78%

Még jó hogy nem írsz szerződést a “feltételeidről”.


Viccet félretéve, mik a feltételeid? Mi is nevetni akarunk.

2023. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha nekem valaki még feltételeket szab, akkor ott nálam AZONNAL, és VÉGLEGESEN bukó a projekt. Csinálom a dolgaimat, ami eddig állítólag jó volt - mi akkor a probléma? Ja! Értem... Majd ha ez meg az lesz, akkor majd lehet szó erről-arról! Amikor legutóbb ez a nóta ment, annak csúnya vége lett. Ha nekem elkezdenél feltételeket szabni, repülnél - ha elég jó vagyok ahhoz, hogy hosszútávú kapcsolatban legyünk, akkor mi a kérdés? Ha nem vagyok elég jó, akkor meg mi a f*szt keresel még mellettem?
2023. febr. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
96%

Ha a barátod teljesíti a feltételeidet akkor sokkal jobbat is talál mint te. Te egy átlagos fruska vagy (amolyan minden bokorban terem egy két hozzád hasonló aranyásó) aki azt képzeli hogy egy főnyeremény ha elveszik feleségül.

Tévedés az elképzelésed. Nőként egy gyenge közepes, szexuális téren egy fadarab vagy akkor minek vegyen el. A barátod addig van veled míg jobb csajt nem talál vagy szánalomból esetleg a szüleid bérletek fel hogy veled legyen.


Remélem szíven ütött amit írtam.


Amúgy nem rossz trollkérdés csak egy picit többet kéne reagálnod és simán meglenne a 100 hozzászólás.

2023. febr. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
97%

Na jó, legyen, ha már feltételek...


És ugye meghallgattad az ő feltételeit is? Hogy nem hízol el, sportolsz minimum heti 3 nap. Idősebb korodban, ha már megereszkedik a helyzet, megcsináltatod a melleidet. Szex minimum hetente 3x, de ha nagyon stresszes vagy kívánós, egy gyors cumi bármikor. Minden este szeretettel fogadod és kedvesen érdeklődsz, hogy telt a napja. Minden hétvégén főzöl valami finomat, ha úgy adódik, akár hétköznap is. Folyamatosan ügyelsz a házban a rendre és a tisztaságra.


Ugye neked is megfelelnek a feltételek, amiket teljesítened KELL?


Ne feledd: a lányok azokkal a pasikkal fekszenek le, akikkel ők akarnak. De később a férfiak viszont azokat a nőket veszik feleségül, akiket meg ők akarnak.

2023. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
86%
Troll kérdés... Egy nő mikor foglalkozik már azzal, hogy "német autó", vagy más típusú. Vagy ha már igen, akkor egy olyan nő már nem arra vágyik, hogy háztartásbeli legyen magát egy pasinak kiszolgáltatva.
2023. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem mindegy, milyen listát adtál neki és ezt hogy kommunikáltad.


Mert van pl. a higgadtan elmondott, nem kipipálandó listaként előadott "lista", aminek az a lényege, hogy az illető csak akkor határozza el magát egy ilyen komoly lépésre, ha tudja, hogy a másikkal egy hullámhosszon vannak a fontos kérdésekben... és tényleg csak fontos és értelmes dolgok vannak rajta. Pl. az teljesen normális, ha úgy nem házasodsz, hogy nem értetek egyet abban, hol laktok vagy akartok-e gyereket. Persze ezt is azért érdemesebb nem listaként és úgy bemutatni, hogy "ha azt akarod, hogy hozzádmenjek, ezt meg ezt kellene csinálnod", hanem hogy "ha ebben meg ebben meg ebben a kérdésben nem értünk egyet, én nem látom tovább értelmét a kapcsolatnak, pláne a házasságnak".


Meg van, amikor az az érzése az embernek, hogy "Na, bikuci, én vagyok a főnyeremény, te a csicska, itt a lista, ha ezt nem teljesíted, akkor kocc van", és tele van irreális és összemérhetetlenül igazságtalan mértékű elvárásokkal... na, az nagyon gáz. (pl. x kiló fölé nem mehetsz; legalább 1 milliós legyen a gyűrű, és ilyen-olyan foglalatú 24 karátos arany gyémánttal; veszel nekem egy lakást és egy Lexust; nem fogok többet dolgozni, de Gucci életszínvonalat kell nekem biztosítanod; te nem mehetsz el többet a haverokkal inni, de nekem heti 1 barinős este az alap; mindenképpen Oscar de La Renta ruhát veszel nekem az esküvőre és legalább 300 vendég lesz, amiből 250 az enyém; ha elválunk, viszem a vagyonod 75%-át). Utóbbi esetben, ha ágál ellene, nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem hogy nem egy teljesen hülye lábtörlő személyiségű ember.

2023. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

Egyet értek a 34-es vállaszalóval.

Írass vele egy szerződést, ha nem írja alá akkor ne menj hozzá vagy szakíts vele.

2023. febr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
96%
És te a testeden kívűl mit teszel bele a házasságba??
2023. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
90%

#39,


Gondolom a testét meg a feltélteleit.

2023. febr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!