Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi nyomul rám mikorben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nyomul rám mikorben tudja/ látta hogy korábban a legjobb haverjával kavartam?

Figyelt kérdés

A kérdés az, mi jár ilyenkor ennek a férfinek a fejében?

Miért gondolja, hogy én fogadnám az ő flörtölését, semmi érdeklődést nem mutattam iránta.. ekkora k*rvának gondolhat hogy majd vele IS lenne valami...

Én elutasítottam ezt a közeledést.

A haverjával sem feküdtem le mert kis ismerkedés után már nem volt szimpi...


2023. febr. 20. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak meg azt nem értik, hogy miért van az, ha egy férfi már ismerkedett egy nő barátnőjével, akkor a nő már nem akar vele ismerkedni akkor sem, ha tetszik neki a férfi. Ebbe már többször belefutottam az életben, hogy csak azért nem akart velem egy nő ismerkedni, mert ismerkedtem már korábban egy barátnőjével. Ez is jó nagy baromság.
2023. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez olyan mint nálatok, hogy vonzóbb az a férfi akinek van nője. Neki is vonzóbb az a nő aki jelen esetben ugye csak úgy tűnt, hogy megmászható.
2023. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmibe néz.
2023. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 ezt kifejtenéd, kérlek?
2023. febr. 20. 09:54
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Lehet mondta a haver milyen erkölcsű az adott nő szerinte és ők már megbeszélték, hogy ha megun, akkor ő is átmehet rajtad mint a vonat...
2023. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

3.vagyok


Nekem olyan volt abban találtam párhuzamot mikor szórakozohelyen odajott hozzam egy srác egyutt táncoktunk beszelgettunk csókolóztunk is, és AZTÁN a haverja is és nem is zavarta h nyomul rám a haverja is, ő meg más csajokra is nyomult.

Ekkir esett le hogy ők ketten akkor engem meg úgy kvázi szorakozóhelyen a nőket semmube nézik hol egyikre nyomulnak hol másikra, én képzeltem csak többet bele naivan.

A kerdésről ez az emkékem ugrott be

2023. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Stormgorog válasza:
Miért ki kell neked akkor ha nem a férfi? :D Valami Jacht pecér vagy autópecér? Csak irónia volt :D Érthető ha nem akkor nem :) Én csak azt nem szoktam érteni amikor bűn ronda egy férfi , de valag pénze van akkor már könnyes szemmel néznek rájuk a nők :D Úgy látom egy rakás szar lehet ez a két jómadár a szemedben, te lány :D Remélem hogy jó a megítélő képességed és nem a körülményekre tekintesz hanem szimplán a gondolkodás meg a kinézet zavar :)
2023. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Stormgorog válasza:

Erre válaszolnék

"3.vagyok


Nekem olyan volt abban találtam párhuzamot mikor szórakozohelyen odajott hozzam egy srác egyutt táncoktunk beszelgettunk csókolóztunk is, és AZTÁN a haverja is és nem is zavarta h nyomul rám a haverja is, ő meg más csajokra is nyomult.


Ekkir esett le hogy ők ketten akkor engem meg úgy kvázi szorakozóhelyen a nőket semmube nézik hol egyikre nyomulnak hol másikra, én képzeltem csak többet bele naivan.


A kerdésről ez az emkékem ugrott be"


Válasz :

Te rendes lány lehetsz akkor , sajnos vannak szemét egoista férfiak akik szintén csak a saját érdekük a fontos , nem érdeklik a másik érzései. Sajnos a diszkók egyéb szórakozóhelyek az ilyen emberek melegágyai, ajánlatos máshol társat keresni, vagy ha nagyon ragaszkodsz a szórakozáshoz akkor ha egy férfi komolyan gondolja nyílván csak veled fogja tölteni az esét sőt haza is invitál :)

2023. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 nem haza invitál, hanem hazakísér és kér egy randi időpontot. Ez komolyabb érdeklődés.

A haza invitál meg 1 éjszakás kaland csak.

2023. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!