Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem legjobb haverjával összejönni, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Exemmel kereken 3 hónapig jártunk és közös megegyezés alapján váltak el útjaink ( nem illetünk össze, nem voltak érzelmek... stb.) Míg jártam Vele többször találkoztunk a haverjával és észrevettem jeleket amikből azt szűrtem le hogy bejövök Neki ( Nekem is Ő): Figyelmesebb volt kommunikáció terén mint exem, meg ha valami olyat mondott vagy tett exem felém, láttam a srácon hogy szinte neki is rossz... Aztán bejelölt face-n is, de ott nem beszéltünk még... Tegnap 2 hete hogy szakítottunk exxel és láttam a srácot és jó érzés volt látni, beszélni nem tudtunk de integetett..

Azt is elkell mondanom, hogy amikor exemmel első randink volt,akkor a randihelyre ezzel a sráccal érkezett és amikor megláttam visszakaptam a fejem, jobban megakadt rajta a szemem mint exemen.. :$$

Ő még nem írt rám, de lehet hogy csak a szakítás utáni gyászidőszakot várja ki.. de én meg túl vagyok már az exen..És exem is tuti rajtam mert tényleg semmilyen sem volt a kapcsolat...

Mit tanácsoltok mit tegyek?

Mit javasoltok érdemes lenne belevágni ebbe a kapcsolatba ? (23éves lány srác is ennyi idős)



2013. aug. 19. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
gusztustalan az ex legjobb haverjával egyáltalán kezdeni, mint férfi.
2013. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze vele túl sok lenne a kinos pinnanat :$
2013. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne!! Semmi jó nem sül ki belőle, tapasztalat.. Engem tettek felelőssé, hogy megromlott a barátságuk mert mindkettő hajtott rám csak nem vallotta be a haver és rám kente az egészet mire az exem bedühödött és nekem esett én lettem a főellenség a végén persze mindkettőnek. Azt is megbántam, hogy szóba álltam velük valaha..
2013. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel tisztességesen szakítottatok, (nem az exed háta mögött menne a dolog) így szerintem oké:)


hajrá


27/N

2013. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És baráti összejövetelen hogy jönne le a dolog a többieknek?
2013. aug. 19. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj. 3 hónap egyáltalán nem nagy cucc, ... annyi idő alatt szinte meg sem ismertétek egymást. Szakítottak, mindenki tudja. Ennyi idő alatt, még igazán szerelmesnek se lehet lenni ...


Ha szeretitek egymást, akkor miért ne? Nem kell találkozni az ex-szel, ha úgy alakulna ... Nyilván vállalná a szimpatikus srác a tetteit, és tisztázná a haverjával a dolgot ...

2013. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
iylen is csak egy nőnek juthat eszébe... férfiaknál iylen felse merül mert tudjuk értékelni a barátságot de nőknél nincsenek igazi barátságok ezért nemis érthetik mit okoznának ezzel-- ex legjobb barátjával összejönni? felejtsd el..
2013. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fordított helyzet. te mit szólnál ha a barátnőd összejönne a volt barátoddal?


tudod van az a barátkódex:) nem jössz össze semmiképp, semmilyen helyzetbe egy barátnőd exével. szerintem ez a fiúknál is így van.

ne tegyél semmit, nem vagy szerelmes így nem lesz nehéz elfelejteni. keress, találj mást!

2013. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!