Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? teljesen padlón vagyok 28./F

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt a barátnőm szakított velem azóta nem beszéltünk most meg nemrég megkeresett, hogy próbáljuk meg újra együtt.

Sajnos a helyzet nem ilyen egyszerű, hogy röhögjek az arcába de viszont megbocsájtani azt amit tett velem az nagyon necces és most egy ilyen se veled se nélküled helyzetben vagyok. Szeretem is meg nem is. Mind ketten egyidősek vagyunk, 18 éves korunkban jöttünk össze tehát hét évig voltunk együtt. A szakítás abból keletkezett, hogy ő már nagyon gyereket szeretett volna aminek én nem voltam ellene, hogy legyen de én anyagi okok miatt én ezzel várni akartam akkor még 3-4 évet.

Nem kerestem rosszul meg akkor voltam az előrelépésem küszöbén már a munkámban amivel még jóval többet tudtam majd keresni és miután abból is van félrerakva meg úgyérzem, hogy rendben vagyunk akkor akartam volna bevállalni teljes biztonsággal és semmiképpen sem akartam azt, hogy mondjuk az életszínvonalunkból lejjebb keljen adnunk vagy kevesebb pénzünk maradjon egy gyerek miatt. Ő meg akkor hajthatatlan volt, hogy ő akkor is szeretne ha valamennyire vissza kellene vegyünk magunkból.

Na én erről hallani se akartam aminek az lett a vége, hogy azt mondta akkor ennek az egésznek vége és keres valakit aki majd megadja neki a gyereket. Na ez a mondat is akkor nagyon szíven szúrt már mert én se voltam a gyerek ellen csak várni akartam amíg nem menne semmi rovására. Meg főleg azért is esett ez nagyon rosszul mert velem volt akkor 7 évig most kivel legyen akkor gyereke ha nem velem? Komolyan képes lett volna valaki olyannal összeboronálni magát akit akkor ismer meg vagy eltelik 1 év és akkor már tessék mehet is a gyerek bármi áron akár egy olyannal is akit nem is ismer olyan jól mint engem?

Eltelt 3 év azóta én ebbe teljesen tönkrementem lelkileg.

A munkám ugyan megvan és minden úgy történt ahogy akartam és ha türelmes lett volna mostmár én is elérkezettnek láttam volna az időt a gyerekre de lelkileg teljesen összeomlottam ez nekem nagyon törés volt amit 3 éve csinált. Azóta én nem is voltam senkivel, hiába próbáltam nyitni mások felé mindenhol csak az ő képe volt a szemben.

A 3 év alatt egy szót nem beszéltünk, egyszer láttam egy bevásárlóközpontban de ő nem vett észre és utána el is mentem onnan gyorsan.

Nemrég pedig megkeresett és hosszan bocsánatot kért tőlem, hogy igazam volt mindenben és nagyon sajnálja és senkiben nem látta azt az alkalmasságot, hogy ő legyen a gyereke apja rajtam kívül és most meg könyörög nekem, hogy próbáljuk újra.

Gondolkozási időt kértem tőle de egyszerűen nem tudom. Hiába szeretem nem tudom elfelejteni amit csinált velem és, hogy mekkora lelki roncs lettem miatta. Ugyanakkor meg ha más felé próbálok nyitni akkor meg mindig csak az ő képe ugrik be előttem és képtelen vagyok arra, hogy mással ismerkedjek.


2023. febr. 20. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el ezt a litániát, de felejtős szerintem. A köztes időben nem talált jobbat és úgy van vele, hogy mégis jó vagy te neki. Kell ez neked?
2023. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem bocsáss meg neki
2023. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nézd, előbb utóbb fogsz egy társat találni. De nyitottnak kell lenned.

Meg ő is talál valakit, aki majd inszeminálja. Neki férfiként nemigen voltál fontos, a céljai megvalósítójának tekintett.

2023. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"3 évvel ezelőtt a barátnőm szakított velem azóta nem beszéltünk"


"gyereket szeretett volna aminek én nem voltam ellene, hogy legyen de én anyagi okok miatt én ezzel várni akartam akkor még 3-4 évet."


Nah remélem érted...

2023. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nem jött neki össze más alanyokkal a gyermek, most megint veled akarja elerni a célját előbb utóbb.
2023. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem talált másik férfit, aki gyereket csinált volna neki az utóbbi 3 évben, így visszatáncol hozzád. Hát nem tudom, én nem fogadnám vissza, de nyilván ez a te döntésed. Ha azt érzed, hogy csak vele tudsz boldog lenni, tiszta lappal kezdeni, akkor ne rám hallgass.
2023. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Kicsit másképp látom a dolgot. 25 éves volt, hét éve voltatok együtt, ha jól értettem, akkor ez alatt nem jutottatok el a házasságig a gyerekvállalásra meg azt mondtad, hogy 3-4 év múlva, 28-29 éves korában térjetek vissza.


Mi lett volna, ha benne marad a kapcsolatban, de te még egyszer meggondolod magad, és várni akarsz még pár évet?


Nekem van olyan ismerősöm, akiknek 36 éves korában bólintott rá a pasi (40 éves) a terhességre, de a lombikra pl. nem, meg ő kivizsgálásra sem megy el. És ők egy jó 15-17 évet szintén együtt voltak addigra, többször volt gyűrűnézés, kinéztek több esküvői helyszín és megbeszélték hány gyereket szeretnének egyszer majd. A lány kitartott a srác mellett addig, amíg kb. lemondhatott a gyerekről meg a családról is.


Persze, a barátnőd mondhatta volna azt, hogy ő is inkább veled marad, mint olyan valakivel, akivel biztosabban lesz gyereke, de te is mondhattad volna azt, hogy bevállalod, hogy előbb legyen gyereked és visszaveszel az életszínvonaladból, azért, hogy megtartsd.


Egyikőtöknek sem volt elég fontos ehhez a másik, de ezek szerint mindketten boldogtalanok voltatok egyedül.


Szeretni addig könnyű a másikat, amíg tökéletesnek tűnik. De az igazi szeretet, ha megismered, tudod mik a hibái és ezeket tudod kompenzálni.

2023. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, el se gondolkodj rajta. Csak használni szeretne, mert nincs jobb!
2023. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
"Azóta én nem is voltam senkivel, hiába próbáltam nyitni mások felé mindenhol csak az ő képe volt a szemben." Ha ezt őszintén írtad, akkor egy LASSÚ újrakezdés megoldás lenne. Ha nem próbálod meg, lehet, hogy megbánod. Ha igen, lehet, hogy akkor is. Hallgass a szívedre!
2023. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hallgass a szívedre, csinálj gyereket egy nőnek, aki nem szeret, engedd, hogy kihasználjon, fizess neki mindent, aztán hagyd, hogy kisemmizzen, kiköltöztessen a lakásból is, aztán majd sírj az elbszott sorsodon. Ember, felnőtt férfi vagy. Normális társat kell keresni, nem a múltban kotorászni.

Jut neked még remek nő is.

2023. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!