Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a férjed rendszeresen a munkahelyi wc-ben önkielégítene?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10. Miért? Van othon szex? Vagyis megengeded neki?
2023. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Elméleti kérdés volt :-D


De amugyvan minden rendben itthon nem fap**na vagyok :-)

2023. febr. 22. 15:41
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

#11

Normális kapcsolatban a nő nem "megengedi" a szexet, hanem akarja. "

2023. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
13. :D Jó duma, megjegyzem! Én úgy tudom hogy a női egyenjogúság kivívta azt, hogy a nőknek nem "kötelező" szexelnie egy házasságban. Szóval nem kell akarnia, egyszerűen csak nemet mond. Ha utána a férfj mégis tovább próbálkozik, simán fel lehet jelenteni szexuális zaklatásért! A nők számára a normális kapcsolat az, ha nem kell szexelni. Én ezt tapasztalom és látom lassan már mindenhol. Jó, ne gyere azztal hogy 25 éves vagy. Én a negyven felettiekről beszélek. A felnőttekről, nem a huszon-harminc éves tinikről.
2023. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

#14

Mert nem is kötelező szexelni. Ha nem akar szexelni a nő, akkor nem fog. Ha a férfi ennek ellenére tovább próbálkozik, akkor egész egyszerűen sz@rik a nő érzéseire, nem tisztelki azokat, sőt, ha nagyon kitartóan próbálkozik, akkor az már érzelmi zsarolás meg manipuláció kategória sokszor. Egy normális partner megérti, hogy az párjának nem mindig akkor van kedve szexelni, amikor neki, és nem kelt benne bűntudatot emiatt, nem borul el az agya, hanem megbeszélik, hogy mi lehet ennek az oka, és megpróbálják közösen megoldani a problémát.

Amúgy az előző válaszom arra vonatkozott, hogy egy olyan kapcsolatban, ahol a nő megbecsülve, szeretve érzi magát, abban a kapcsolatban ő is fog vágyni a szexre (ha csak nem vmi eü oka van a libidó esésnek), érted?! :D

És igen, eltaláltad, 25 vagyok, de nekem ennyi idő alatt is sikerült több empátiát és értelmet növesztenem, mint neked, te szexista gyökér! Legyen szép estéd, és szexmentes élted, megérdemled! 😊

2023. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%
el kell járni qrvázni, ha nem akarja. biztos megérti. empátia. azért, mert nem kívánja, de a másik vágyik rá, akkor miért legyen ő is fatökű, ha a nő fapina?
2023. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
úgy beszélsz, mintha a szex olyan lenne, mint egy foghúzás. dehogy nem szeretné, csak undorodik a párjától, hát akkor irány a rosszlányok.hu. :)
2023. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

15. "És igen, eltaláltad, 25 vagyok, de nekem ennyi idő alatt is sikerült több empátiát és értelmet növesztenem, mint neked, te szexista gyökér! Legyen szép estéd, és szexmentes élted, megérdemled!"


Hahaha, ez aztán hatalmas csapás volt! Egyedül találtad ki, vagy segítettek benne?


Ó drágám! Most cseszted el az egészet. Sajnos ezek a jó kívánságok hatványozottan fogják kísérni az életedet, nem is kell benne hinned. Azt elfelejtettem mondani, hogy én vagyok az aki ha bánt másokat duplán kapom vissza, de ha engem bánt valaki az ugyanúgy rosszul jár. 25 vagy? Azt gondolod hogy már sínen van az életed? Majd akkor emlékezz erre a nekem szánt mondatodra, eszedbe fog jutni. Ebben egészen biztos vagyok! :)

Én már tudom mit jelent az idő, te még nem. Sok sikert!

2023. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#10 vagyok, 10.26

#11, ezt biztos nekem szántad?

Mert én azzal azt írtam, hogy nem csak hogy "megengedem", hanem igénylem. És nem fiatal húsz éves vagyok, hanem ötvenhez közelítő.

2023. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az itt megjelent uraknak szeretném mondanj, hogy ha nem akar veletek már hosszabb ideje szexelni a nő, AKKOR VALÓSZÍNŰLEG VELETEK VAN A BAJ! Tegyetek róla, hogy jól érezze magát a kapcsolatban, és akkor ő fog nektek könyörögni a szexért.

Az meg nem empátia, hogy megengedi neked, hogy elmenj qurvázni. Gondolom, akkor téged se zavarna, ha ameddig te vmi miatt távol vagy hetekig, ő felhív magához vmi nagyfarkú selyemfiút.

2023. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!