Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a férjed rendszeresen a munkahelyi wc-ben önkielégítene?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 20:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

20. Szerintem meg a feleségem tegyen valamit azért hogy legyen kedvem hozzá érni. Fura, mert aki ismer, az látja hogy 100X többet érek mint a legtöbb férfi, és ezt nem én mondom hanem a női ismerőseim. Én inkább már túlságosan is visszafogott vagyok, azt sem ismerem el amiben jó vagyok. Majd otthon erre még 10 lapáttal rápakolnak, hogy nana, nem vagy elég jó! Oké, akkor kérdezem miben? Ugyanis nekem van szexuális fantáziám, aktív vagyok, dolgozom, adok magamra, érdeklődöm, meghallgatom, segítek, be és elvállalok mindent sz*rt, háztartás, gyereknevelés. Mégis mit kellene még tennem? Most már igazat adok a női ismerőseimnek, hogy gyakorlatilag ennek a 10%-a is bőven elég lenne, mert jelenleg már olyan kényelmi helyzetben van a feleségem, hogy jó dolgában már nem tudja mit csináljon. Ő ezt veszi alapnak, az ő ingerszintje már ennél többet akar. Már bocsi, én nem hogy többet akarok nyújtani, én inkább már visszafogom magam, mert vak voltam és nem vettem észre hogy már bőven túlteljesítettem azt, amit egy nő elvár egy kapcsolattól. Ja, olyanról már nem is beszélek hogy egzisztenciális biztonság, saját autó, szabadidő, nulla elvárások az irányába stb.

Igen, igen, igen, napi szinten meghallgatom őt, beszélgetek vele, odafigyelek rá.

2023. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#21

Akkor keress egy olyan nőt, aki mellett boldog vagy.

2023. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!