Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a nőket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ha a férfiak elmennek néha egy sörre?

Figyelt kérdés

A barátnőm rossz szemmel nézi, hogy kéthetente kimegyünk egyet a haverokkal. Nem szoktuk a sárga földig leinni magunkat, csak sörözgetünk és férfias dolgoról dumálgatunk.

Már a kapcsolat elején szóltam, hogy igényt tartok néha egy fiús estre és bátorítom, hogy menjen ő is csajos estékre (persze amíg nincs gyerek). Ternmészetesen mindenbe beleegyezett akkor s most fél év után kezd hisztizni, hogy ez így mégsincs rendben. Az összes többi estét/napot együtt töltjük, a haverokkal megyünk ki együtt is...nincs elhanyagolva. Persze amikor mondom, hogy a kontrollmánia szakító ok nálam akkor megharagszik.

A haverjaim barátnői is hasonlóan állnak a dolgokhoz. Ez valami női betegség?


2023. febr. 21. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok ilyen, viszont ez azért van, mert a nőnek nincsen önbizalma.

Fél hogy megcsalod, vagy hogy egyik haverod olyanokat beszél rád amiket nem kellene, ezért inkább magánál tart és nem enged neked teret.

Ezt akárhányszor mondod/beszéled meg vele, nem fogja elhinni hogy nem így van, mivel önbizalomhiányos és neki kellene változtatni azon hogy ez ne legyen így és nem kell minden külön töltött időnél aggódni.

Ez nem fog változni, amíg ő maga nem változtat saját magán.

2023. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Persze amíg nincs gyerek... ez jópofa. Tudtommal gyerek után ott lesz az apja, aki ugyan úgy tud rá vigyázni, hiszen ugyan annyira az ő gyereke is.
2023. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Miket csináltok együtt? Mikor vitted utoljára randizni? Mikor beszélgettetek utoljára olyan jót, hogy egymás szavába vágva lelkesedtetek az adott témán?

Ez a viselkedés akkor jellemző általában, ha szórakozni a haverokkal jársz, a barátnő meg csak így van, hogy legyen. Semmi mélysége, súlya a kapcsolatnak, mivel nincs is valódi kapcsolat. Se közös hobbi (nem, az egymás mellett csendben telefon nyomkodás, és a random sorozatok agyatlan bámulása nem hobbi, és semmiképp sem közös program), se beszédtéma (szintén a "milyen napod volt" majd erre egy 2 mondatos válasz nem beszélgetés).

Ilyenkor nyilván bosszantó, hogy ott vagy a másik mellett, folyamatosan zajlanak a mindennapos gondok, feszültségek, a monotonitás, és amikor a másik kimozdul, akkor az "pasis" vagy "csajos" este. Az egyedüli közös dolog ilyenkor csak a szex, kb. Azért ez egy kicsit is igényes embernek elég kevés, és nyilván feszült lesz, mert érzi, hogy nincsenek helyén a dolgok.

Ha nem erről van szó, hanem rendszeresen vannak éjszakán át tartó beszélgetéseitek, legalább havonta 1-2 alkalommal valami kellemes randi, rendszeres közös hobbi, elfoglaltság, akkor nyilván vagy a személyisége nem megfelelő számodra, vagy valami trauma van a háttérben, amit nem tud kezelni, emiatt bizalmatlan, önbizalomhiányos.

2023. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs gyerek??? Mert akkor nem mehet?? Akkor majd te se mész sehova, csak rohansz haza a gyerekhez 18 éves koráig?? Vagy csak a nő nem mehet?? Ha neked ez szakító ok, akkor szakíts!! De azt nem teszed, mert persze kényelmes, hogy otthon vár az asszony!

"Férfias dolgok", aha.... intellektuális közegben férfiak és nők vegyesen is tudnak beszélgetni, nem rekesztik ki szexistán nem alapján az embereket.

2023. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az amíg nincs gyerek dolgot én se értem.


Egyébként meg nincs saját élete, azért ilyen. A férjem minden péntek este megy, menjen is, fontosak a barátok. Én is megyek gyerek előtt is mentem, most is megyek, de nekem inkább a fesztiválozás a szívem csücske, nem volt kérdés sem, hogy gyerek után is megyek, egy rossz szava nem volt emiatt soha a férjemnek.

2023. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én örültem, ha elment a párom ilyenre.
2023. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavarna (feltételes, mert nincs párom), hogy elmegy, hanem a barátai minősége. Nem akarok arra gondolni, hogy a párom azon heherészik, kiket erőszakolnának meg.
2023. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"bátorítom, hogy menjen ő is csajos estékre (persze amíg nincs gyerek)."

Hogy mi van? Onnantól nem mehet csajos estére? Egyúttal te sem találkoznál a haverokkal? Mi van?

2023. febr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem soha nem zavart

De az sem h gyerek mellett en leptem le neha egy estere. Kedves apuka meg vigyazott rajuk addig hiszen o is szuli!

2023. febr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha lesz gyerek akkor természetesen mindketten többet maradunk otthon...legalábbis kevesebbet járunk el. Mit kell ezen kiakadni? Változnak a prioritások.
2023. febr. 22. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!