Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennétek a párotok szüleivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek a párotok szüleivel nyaralni 1 hétre külföldre, ha.. (bőv.lent)?

Figyelt kérdés

A barátom családja nem tud angolul, és emiatt sosem mentek külföldre nyaralni.


Most a barátom anyukája kitalálta, hogy elmehetnénk úgy, hogy nem barátommal megyek kettesben, hanem így mindneki együtt, és akkor elmennek külföldre, ha mi is megyünk velük (barátommal ketten tudunk angolul).



2022. dec. 28. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne?
2022. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Picit tapadós az anyja és az öccse is és hát nem tudom, zavarna h nen vagyunk kettesben annyi
2022. dec. 28. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapvetően jóban vagyok velük, akkor persze, elmennék, tapasztalataim szerint nagyon jók tudnak lenni az ilyen közös kiréndulások.

Ha viszont rossz / feszült / hűvös a kapcsolat, akkor meg nyilván nem pocsékolnám erre a szabadidőmet és a pénzemet.

2022. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én el, igen. Nyilván nem minden évben, de egyszer egyszer simán beleférne.
2022. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Érdekes hogy sok ember nem a családi kötődés elmélyülését látja, csak egyszeri közös nyaralásban!


Persze igazad van, de nem a vesédet kérte!

2022. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Soha
2022. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Életemben először(!) mentem volna nyaralni, ráadásul külföldre, a párommal. Anyós kitalálta, hogy ő is jönni akar, mert ott lakik az egyik rokona (gondoltuk miért ne, lerakjuk anyóst aztán megyünk amerre látunk, együtt megyünk és jövünk aztán ennyi)

Kiderült, hogy a rokonnal már az egész hetet beszervezték NEKÜNK, de úgy hogy a szállásunk is ott lett volna, három 50-60 évessel összezárva.

Lemondtuk, nem megyünk sehova, anyós elmegy apóssal az én álomnyaralásomra :)

2022. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha jó a kapcsolat velük, akkor természetesen.

Lehet hiányozna, hogy kettesben a párommal nem tudom megélni a külföldi nyaralást, mert mindig velük kell lenni, de kárpótolna, hogy segítettem egy külföldi nyaralásra eljutni olyan személyeknek akiket kedvelek.

2022. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, siman. A parommal 0-24 egyutt vagyok, es lehet kulon programokat szervezni attol meg, mert ok nem tudnak angolul, bar nekem nem lenne erre igenyem, 1-2 ilyen alkalom siman belefer.

Sajnos a parom anyukaja a sarki boltig sem bir elmenni, nemhogy kulfoldre, szoval nalunk biztos nem lesz ilyen, pedig jo program lenne, en birom a csaladjat.

2022. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehetne ilyenről szó, mert jóban vagyunk családilag, elviseljük egymást.
2022. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!