Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így elmennétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elmennétek a párotok munkatársaival iszogatni?

Figyelt kérdés
Párommal mindketten 25évesek vagyunk, és két kollegájával nagyon jóba van akik már 40felett vannak. A gond az ha összezörrenek akik isznak és mindig berúgnak. Most szombaton is fognak találkozni egy kocsmában hogy dárcozzanak egyet meg iszogassanak és a párom hívott hogy menjek velük, ismerjem meg őket. Valahogy nem vonz engem egy kocsma és az iszogatás, ráadásul annyira nem szeretem az alkoholt és nem tudom lenne e témám 40 éves nőtlen férfiakkal, plusz én lennék az egyedüli nő. Menjek szerintetek?
2022. márc. 2. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
menjél, ha nem akarod, hogy párod is alkesz legyen később
2022. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer biztosan elmennék. Ha ultragáz, akkor legalább tudod, hogy mit csinál. Lesz közös téma, felnőtt emberek bármiről tudnak beszélgetni, ha te hímezni szeretsz, azt ne hozd fel.
2022. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mennék. Vannak saját barátaim, nem érdekelnek munkatársak. Inni sem iszom.
2022. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer elmennék, max ha nem érzem jól magam akkor hazamegyek hamarabb.
2022. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Dárc
2022. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen,mennék.Legalább megismered a haverjait.Kevesebbet is fog inni ha ott vagy.
2022. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dárcozzanak? :D
2022. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mennék. Ő menjen nyugodtan, de ez nagyon unalmas programnak hangzik.
2022. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszer dárcozztam részegen, de hamar kitessékeltek a helyről mert eltaláltam valakit.
2022. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!